VIDEO: Pirmais “X Faktoru” pamet Pāvels Fomkins

04-11-2019


Pirmā ”X Faktora” tiešraide balsojuma ziņā nav lutinājusi vecāko dalībnieku kategoriju. Zemāko balsu skaitu šovakar saņēma un glābējdziesmas dziedāja Reiņa Sējāna komandas dalībnieki Pāvels Fomkins un Reinis Liepa, vēsta skaties.lv.

Kā situāciju komentē Reinis, dalībnieki šogad ir tik talantīgi, ka jebkura no divpadsmit stāvēšana uz izbalsošanas svītras radītu neizpratni, un kādam ir jāsāk! Šoreiz paveicies nav viņa komandas dalībniekiem.

LASI VAIRĀK PAR X FAKTORU!

Pāvels, lai cīnītos par iespēju palikt šovā, dzied izjusto ”Human”, bet Reinis skatītājiem piedāvāja romantiski roķīgo ”Josephine”.

Aija paziņo, ka sūta mājās Reini, bet Marats ir pretējās domās – viņš grib Reini paturēt, jo puisis zinot virzienu, uz kuru iet.

Komandas mentors Reinis Sējāns izlemj sūtīt mājās Pāvelu.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 05.11.2019 at 07:12 - Atbildēt

    Tikmēr tev katru dienu iestājas kārtējais rīts, kad mosties, saproti, ka atkal būs jāsteidzas uz darbu, kurš nepatīk, kurā netiec novērtēts ne morāli, ne materiāli. Atverot acis redzi sev blakus cilvēku, attiecības ar kuru jau sen vairs nesniedz gandarījumu, bet esi zaudējis cerību satikt un būt kopā ar labāku, sev piemērotāku? Kad pēdējo reizi biji ceļojumā? Iepirkties no sirds, tā, ka nenākas knapināties? Kad pēdējo reizi pārsteidzi savus draugus tā, ka viņi zaudē valodu ilgāk kā uz mirkli?
    Tas viss un vēl daudz kas vairāk ir tikai dažu peles klikšķu attālumā. Izvēlies savus laimīgos skaitļus 127 miljonu dolāru Džekpotam nākošās MegaMillions izlozes biļešu komplektā, kas nav tur kaut kāda Simtgades loterija ar nožēlojamiem 10 tūkstošiem, par kuriem pat kārtīgu jaunu auto nevar nopirkt, un dod sev iespēju laimēt jau nākošajā izlozē, piepildot pat tos sapņus, kuri vēl nav nosapņoti! Nemaz nerunājot par knapināšanos bērna sagatavošanai skolai, pat ikdienas pirkumiem. Negaidi sazin ko, sāc rītu ar aktīvu rīcību, pasper soli pretī savai Laimei https://bit.ly/2kJirgR