VIDEO: Latviešu ezoteriķis Ivo Puriņš piedalās populārajā šovā “Ekstrasensu cīņas”

29-09-2019

Kadrs no video

Krievijas televīzijas kanāla TNT superpopulārajā šovā “Ekstrasensu cīņas” 20. sezonā piedalās latviešu ezoteriķis Ivo Puriņš, kurš sevi dēvē par tolteku astroloģijas meistaru un raidījumā tiek pieteikts kā unikālas tolteku dienu sistēmai veltītas datorprogrammas autors.

Sākuma pārbaudījumi šovā bija jau tradicionālie – noteikt, kas atrodas aiz priekškara, atrast automašīnas bagāžniekā paslēptu cilvēku un ar aizsegtām acīm uzminēt, kāds cilvēks sēž viņu priekšā.

Pirmā uzdevuma varone drīzāk gan bija nevis paši mistisko spēju īpašnieki, bet meitene, kas slēpās aiz priekškara – viņa sasniedza rekordu, pavadot ieslēgta ledus kubā vairāk nekā stundu. Ivo, neredzot kas slēpjas aiz priekškara, sacīja: “Šķiet, ka tur atrodas tāds kā izmēģinājumu trusītis.”

Gan viņš, gan 27 citi pirmā pārbaudījuma dalībnieki, kuru teiktais vistuvāk atbilda patiesībai, nokļuva nākamajā līmenī – meklēja automašīnas bagāžniekā paslēptus cilvēkus. Šajā uzdevumā visvairāk izcēlās Alise Suvorova, kura bija ar mieru iziet pārbaudījumu arī otro reizi, lai pierādītu savas spējas. Viņai tas spoži izdevās.

Pēdējais no “iesildīšanās uzdevumiem” bija pēc iespējas precīzāk aprakstīt Mistera X personību. Šoreiz tēlā iejutās bijusī balerīna un sabiedrības dāma Anastasija Voločkova. Interesanti, ka gados jaunākie dalībnieki viņu neatpazina arī bez aizsēja uz acīm, stipri sarūgtinot skandalozo kaimiņvalsts slavenību.Puriņam ievada pārbaudījumos veicās pietiekami labi, lai viņš iekļūtu starp 12 labākajiem, kas turpinās cīņu par labākā ekstrasensa titulu.

Divpadsmit labākie dalībnieki, Ivo Puriņš un arī Latvijas pārstāvis ar pseidonīmu Doktors Maikls,
iekļuva pārraides pamatsastāvā. Organizatori viņiem negaidīti lūdza pievienoties iepriekšējo šovu zvaigzni Vilmu Henrihu, tādējādi šovā kopumā sacentīsies 13 ezoteriķi

Interesanti, ka programmas jubilejas sezonā piedalās dalībnieki no līdz šim visdažādākajām valstīm – ne tikai Krievijas, bet arī Latvijas, Ķīnas, Spānijas, ASV, Gruzijas, Baltkrievijas un Vācijas.

loading...