VIDEO: Laima Vaikule drīz svinēs visai apaļu jubileju – viņai sarīkota jestra pārsteiguma ballīte un sarūpēta jauka dāvana

19-03-2019
Publicitātes foto

Publicitātes foto

Latvijā un Krievijā populārā dziedātāja Laima Vaikule, kas dzimusi 1954. gada 31. martā Cēsīs, nesen saņēmusi pirmo dzimšanas dienas dāvanu. Par godu zvaigznes jubilejai un viņas dziesmu albumam tika organizēta pārsteiguma ballīte. Tā notika Rīgas centrā, restorānā “Snob”, un pašai māksliniecei par to nebija ne jausmas.

Ka tiek rīkota ballīte, no mākslinieces ticis rūpīgi slēpts. Iegansts, kālab viņai jāierodas restorānā, esot ikdienas video intervija. Tā izvērtās draudzīgā pēcpusdienā un bija pārsteigums māksliniecei. Uz pasākumu bija ieradies dzejnieks Guntars Račs, producente Elita Mīlgrāve, mūziķi Jānis Stībelis, Lauris Reiniks, grupa “Dagamba” un citi viesi.

Ballīte sākās ar piecpadsmit gadus vecā Toma Antona iznācienu. Puisis bija iesaistījies izaicinājumā “Laimachallenge”, kas, Laimas Vaikules jubileju gaidot, tika organizēta sociālajos tīklos. Tomam bija sapnis dziedāt Laimas klātbūtnē, un tas piepildījās tieši pārsteiguma ballītē. Laima pievienojās Tomam, un abi kopā nodziedāja dziesmu “Vienā laivā”.

Klātesošie tika iepazīstināti ar jaunā Laimas albuma “Leģendas” saturu. Tajā iekļautas Raimonda Paula pērles ”Nenāciet klāt man rudenī”, Laimas duets ”Mazais panks” ar grupas ”Dzeguzīte” zvaigzni, tolaik mazo puiku Gunāru Kalniņu, dziesmas ”Šerloks Holmss”, ”Vārna”, ”Māte mani auklējusi” (šo dziesmu Vaikule koncertos velta savai mammai Janīnai), tāpat arī agrāk nepublicētas dziesmas ”Nāc dejot riņķa deju”, ”Tas ir mans ceļš”, kā arī Zigmāra Liepiņa dziesma ”O, kādi zēni”, ieskaņota 1983. gadā duetā ar Mirdzu Zīveri, kas bija senākais atrastais Vaikules ieraksts. Tāpat albumā starp 19 kompozīcijām iekļautas arī dziesmas ar maestro Paula mūziku no 1996. gada albuma ”Viss nāk un aiziet tālumā” un 2013. gada albuma ”Atkal mājās”.

loading...