VIDEO: Kilometriem garā autokolonnā ģimene un draugi pēdējā gaitā pavada Niku Eleksi

09-02-2020

Sestdien ģimene un draugi atvadījās no janvāra izskaņā Siguldā mīklaini mirušā Nika Elekša.

Kā jau vēstīts, puisis iesaistījies fiziskā attiecību skaidrošanā paziņas dzimšanas dienas svinībās viesu namā, pēc tam pazudis un tikai nākamajā dienā atrasts miris. Lieta ir neskaidra, un izmeklēšana turpinās.

Sestdien ģimene atvadījās no traģiski bojā gājušā dēla un brāļa, bet draugi un līdzcilvēki ar savām automašīnām izveidoja kilometriem garu kolonnu.

“Nik, šī laikam tad ir arī tā pēdējā reize, kad rakstu Facebook uz Tavas laika joslas , jo vēstuli jau nosūtīt nevaru. Vēlāk būs daudz, daudz video un bilžu no taviem draugiem, gan jau pats redzēsi,” Siguldā pēc jauniešu ballītes noslēpumaini mirušā puiša Nika Elekša Facebook lapā raksta Linda.

Zini, kad no rīta Rīgā sabraucām Depo, bijām nedaudz virs 20 auto, un tad padomāju, nu labi, vismaz daļa no draugiem būsim klāt. Tad pievienojās siguldieši, aptuveni tikpat, un jau pasmaidīju, re, re, nebūsim tik maz, jo arī Valmierā mūs gaida.

Kad atbraucām, ieraudzīju to, ko negaidīju. Pilns stāvlaukums. Pilns. Bet to jau Tu pats redzēji. Nik, Tavas uzlīmītes izķēra visas, pat pietrūka! Un tad mēs izbraucām. Tu pa priekšu, mēs kā toreiz, aiz Tevis.

To sajūtu nevar aprakstīt… Tik sirreāla. Tu neredzi ne kolonnas sākumu, ne asti. Simtiem mirgojošu gaismiņu… Tad es vēl neraudāju. Nē, raudāju es tad, kad cilvēki nāca uz ielas un apstādināja Mazsalacā satiksmi, lai mēs izbrauktu.

Raudāja, skatoties mūsos, vienkārši stāvēja uz ielas un raudāja… Tad, kad bērni skrēja pie logiem un pagalmos, vīrieši cieņā nolieca galvu. Citi izbrīnā iepleta acis. Gribat ticat, gribat nē…

Nik, neko līdzīgu neesmu redzējusi, un daudzi citi arī ne. Ja, Tu būtu tikai atpazīstams tā nebūtu, nē, Tu biji vairāk. Tu ar savu labestību biji mīlēts. Ļoti, ļoti mīlēts.

Vairāki simti cilvēku šodien no Tevis klātienē atvadījās. Tikpat vēl bija ar mums domās. Čuči saldi Nik. Tu esi dzīvs, tik ilgi kamēr par Tevi runā. Un mēs runāsim, vēl ilgi, ilgi, ilgi.”

loading...

3 Comments

  1. Anonymous 10.02.2020 at 01:12 - Atbildēt

    izsaku lidzjūtību bija labs cilvēks

  2. Mareks Binans 10.02.2020 at 01:13 - Atbildēt

    izsaku lidzjūtību bija labs cilvēks

  3. Klote 10.02.2020 at 20:27 - Atbildēt

    Izskatās Niks eposa varonis