VIDEO: Kāpēc pazīstamais krišnaīts Uģis Kuģis ar sievu guļ atsevišķi

08-12-2019

Kadrs no video

Jogas meistarklase, veģetāras maltītes un atklāsmes par intīmo dzīvi – šādu piedāvājumu pazīstamais krišnaīts ar pseidonīmu Uģis Kuģis piedāvāja šova “Četri uz koferiem” ceļabiedriem Stambulā.

Jaunākajā 360TV un Youtube kanāla “Brīvdienas TV” viņš multimākslinieku Kašeru, dziedātāju Samantu Tīnu un interneta personību Sindiju Bokāni bija iecerējis izklaidēt visai neparastā veidā – gan ar jogas meistarklasi, gan veģetārām maltītēm (jo Uģis neēd neko, kam ir acis) un nokļūšanu vietās, kas nav minētas tūrisma ceļvežos un kurp bija jābrauc pat ar privātu kuģi.

Tomēr visneparastākais piedzīvojums četrotni gaidīja sērijas noslēgumā, kad Uģis Kuģis biedrus veda iepazīstināt ar savas reliģijas pārstāvjiem uz slepenu templi, kas maskēts zem ēdnīcas nosaukuma.


Tieši tur vēdiskā filosofa ceļa biedri centās izzināt viņa reliģijas pamatus un vārdu pa vārdam atklāsies arī intīmas detaļas par Uģa Kuģa privāto dzīvi. Saskaņā ar viņa pārliecību, ikdienā ir jāseko četriem vienkāršiem pamatprincipiem: neēst gaļu, nelietot alkoholu un narkotikas, nespēlēt azartspēles un nenodarboties ar seksu.

LASI VAIRĀK: Pāra pieredze. Nakti pavadām atsevišķās gultās, bet mums ir lieliski tuvības brīži


Tieši pēdējais princips ceļabiedros raisīja vislielāko interesi – “Tad tu nenodarbojies ar seksu un ikdienā nemīlējies?” dzirdēto steidza precizēt Kašers. Bet Uģis skaidroja, ka intīma tuvība viņam ar sievu ir tikai tad, kad pāris vēlas ieņemt bērnu, jo pārējā laikā abi guļot atsevišķi…

Tāpat vēdu pārzinātājs sacīja, ka, viņaprāt, vīrieša loceklis ir kā atomreaktors, kas darbina smadzenes. Un, ja vīrietis šo atomreaktoru spējot savaldīt, viņa smadzenēs rodoties liels spēks!

loading...