VIDEO: Kāpēc Dainis Grūbe aiziet no Dailes teātra?

11-07-2021

Ekrānuzņēmums no Facebook


Aktieris Dainis Grūbe aiziet no darba Dailes teātrī. Tā kā viņš ir labs aktieris, nevar saprast, vai viņš tiešām aiziet, vai tikai tēlo, ka aiziet, prāto komiķis Maksims Trivaškevičs.

Aktieru meistarības dēļ teātra darbinieki jau sen nesaprot, kurš ko saka nopietni, kurš tikai deklamē tekstu, kurš tiešām rukā un kurš tikai tēlo, ka to dara. Aktiera profesija jau ir vienīgā, kur tev maksā par to, ka tu tēlo, ka strādā.

Uzņēmumu reģistra dati liecina, ka viņš kopā ar Renāru Kauperu un vēl dažiem čaļiem ir līdzīpašnieks KADAGI group, kuriem pieder glaunu hotdogu ēstuve Kadagi Dog un bijušais klubs Piens – ko tagad sauc KADAGI Piens. “Cerēsim, ka abi šie biznesi neapvienosies, citādi varēsiet “Pienā” vafelē dejot, rokās turot nevis kokčiņas, bet cīsiņus mīklā.”

“Tā kā “Piena” līdzīpašnieks ir Renārs Kaupers, turpmāk klubā skanēs tikai triju grupu mūzika – “Prāta Vētra”, “Brainstorm” un “Reigani”. Kad izklaides vietiņas viesi pietempsies līdz nemaņai, Renārs varēs skandināt savu “Joka pēc alfabēts”, jo ballētāju kominieks būs tāds, ka viņi pat alfabētu būs aizmirsuši,” rezumē Maksims.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kristīne Misāne: “Kamēr esi laimīgs, tu neredzi otra cilvēka nodomus”

Kā patiesībā top Elīnas Didrihsones Instagram bildes un kas viņu iedvesmo? (VIDEO)

loading...