VIDEO: Kamanu suņu sporta entuziasti izveido Baltijā garāko suņu pajūgu

14-04-2019
Kadrs no video

Kadrs no video

Sestdien kamanu suņu sporta entuziasti atklāja bezsniega sezonu, kurā četrkājainie draugi kopā ar saimniekiem mērojās spēkiem dažādās disciplīnās.

Šajās interesantajās sacensībās piedalījās liels skaits šī sporta veida amatieru un ap 150 dažādu šķirņu suņiem. Turklāt – izdevās izveidot arī līdz šim Baltijā garāko Sibīrijas haskiju pajūgu ar 22 suņiem.

Atklājot sauso jeb bezsniega kamanu suņu sporta veida sezonu, Garkalnes mežā pulcējās prāvs skaits dalībnieku no visām Baltijas valstīm. Kopumā 88 sportisti un ap 150 suņu. Sezonas iesildīšanās sacensības bija četras disciplīnas, kā arī atsevišķas sacīkstes iesācējiem. Trases garums – 2 kilometri.

Sacensībās startēt var ar jebkādiem suņiem, kuri sportošanai ir piemēroti. Īpaši populāra ir kanikrosa disciplīna – kur suns, nevis velk, bet skrien kopā ar skrējēju. Šajā distancē ar prieku piedalās arī bērni.

Kā stāsta četrkājaino draugu saimnieki, kamanu suņu sports ļauj tiem fiziski strādāt un izkustināt muskuļus, pretējā gadījumā – mazkustīgs dzīves veids tiem rada psiholoģiskas grūtības.

loading...

1 Comment

  1. Сергей 16.04.2019 at 20:45 - Atbildēt

    Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!