VIDEO: Kaimiņi šokēti par Sindijas nežēlīgo likteni un aizturēto patēvu

13-04-2019

sindija_rone

Šī nedēļa Priekulē aizvadīta satraucošā gaisotnē. Otrdien bez pēdām pazudusi 20 gadus vecā Sindija Rone. Jaunā sieviete pēdējo reizi redzēta pusdienlaikā, kad iegriezusies veikalā pie savas mātes, bet vēlāk it kā kopā ar patēvu devusies apdarīt saimniecības darbus, pēc kā burtiski izgaisusi.

Jau nākamajā dienā pēc ģimenes lūguma pazudušās Sindijas meklējumos iesaistījušies likumsargi un pamatīgi brīvprātīgo spēki – vietējie iedzīvotāji, draugi un ģimenes locekļi.

Sievietes foto attēli izplatīti arī masu medijos.

Diemžēl tikai pēc pāris dienām – ceturtdienas pēcpusdienā – atklājies, ka noticis ļaunākais, proti, lauku apvidū Embūtes pagastā atrasts meklētās sievietes līķis ar acīmredzamām vardarbīgas nāves pazīmēm.

Vietējie iedzīvotāji, vaicāti par notikušo, atklāj, ka nekādu aizdomīgu rosību apkaimē nav manījuši, taču zina, ka aizdomās par jaunās sievietes slepkavību aizturēts nogalinātās patēvs – kāds 32 gadus vecs vīrietis vārdā Viesturs. Viņš jau vairākus gadus dzīvojis kopā ar nogalinātās Sindijas māti.

Ja likumsargi tālākās izmeklēšanas laikā gūs apstiprinājumu aizdomām, šī būs jau otrā slepkavība uz 32 gadus vecā vīrieša sirdsapziņas. Kā ziņo portāls “liepājniekiem.lv” – šobrīd aizturētais iepriekš jau vairākkārt sodīts, tostarp par 2006. gadā Embūtes pusē izdarītu slepkavību, par ko viņam piemēroti septiņarpus gadi cietumā.

Jauneklis pirms dzīves Priekulē mitinājies netālajā Dinsdurbē, kur vēl šodien mīt viņa māte.

“Degpunktā” dodas arī uz pārdesmit kilometrus attālo Priekuli – vietā, kur pirms dažām dienām sācies šis traģiskais stāsts. Pazudusī divdesmitgadniece strādājusi iepretim savai dzīvesvietai esošajā veikaliņā ”Gaisma”, kur arī piektdien vēl stāv ziedi un deg svecīte.

Nogalinātās kolēģes nevēlas runāt kameras priekšā, vien nosaka, ka meitene bijusi labs cilvēks, ar kuru saistās tikai tās labākās atmiņas.

Savukārt par šobrīd aizdomās turētā pagātni ļaudis bija dzirdējuši, taču nekas nav liecinājis par to, ka vīrietis varētu būt bīstams. Arī kaimiņiem, kuri diendienā redzējuši ģimeni, notikušais bijis pārsteigums.

Šobrīd aizturētājam, aizdomās turētajam vīrietim tiesa piemērojusi apcietinājumu.

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka varmāka jau atzinies izdarītajā.

Šobrīd turpinās izmeklēšana un ir nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu precīzus nāves cēloņus.

loading...

5 Comments

 1. fredis 13.04.2019 at 13:37 - Atbildēt

  nespeju saprast kā var par NOSITOT CILVĒKU ..par SLEPKAVIBU VECIM 7 GADI…..( izlasot tekstu )…

 2. aizdevumus 13.04.2019 at 13:54 - Atbildēt

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

  WhatsApp vai zvaniet: +1201865546

 3. Сергей 13.04.2019 at 14:00 - Atbildēt

  Вы бросите куpить навсегда на утро, если пройдете этот советский курс https://utka.su/vdoh Не прикладывая усилий, у вас просто исчезнет желание курить! Я курильщик со стажем больше 25 лет и бросал раз 100, но только от этого чувствуется реальный эффект! Уже не курю год и ни разу не тянуло!

 4. ~Lelde~ 14.04.2019 at 03:22 - Atbildēt

  Cerams, ka viņai pirms nāves bija arī labs sekss. https://bit.ly/2TQdkvH

 5. Juris 14.04.2019 at 03:26 - Atbildēt

  Jā, iespējams, ka pat anālais, ņemot vērā ieslodzījuma gados veidojušos ieradumu.