VIDEO: Jūtūberes Baibas dzemdību pieredze: nesaprotu, kā citas iztiek bez vīra klātbūtnes!

07-03-2020

Instagram


Jūtūbere Baiba Mellenberga portālā www.skaties.lv dalās ar pieredzi otrajās dzemdībās.

Šoreiz, atšķirīgi no pirmajām, Baibai pašai nogāja ūdeņi jau 39. nedēļā, jo ar pirmo bērnu tas notika 41. nedēļā un ar medmāsiņas palīdzību. Šoreiz sākumā sāpes nav bijušas lielas, Baiba pat pirms dzemdībām mierīgi dzēra tēju un skatījās televizoru.

Mellenbergu pāris otrajā bērniņa nākšanā pasaulē bija nodomājuši paļauties uz ūdens dzemdībām, taču plāns neizdevās. Tikai tad, kad Baiba devās uz tualeti, sieviete saprata – jādodas uz slimnīcu, jo sāpes ir pārāk stipras.

Dzemdību namā Baibas vīrs Gustavs uz 20 minūtēm pazuda, jo bija jāaizpilda papīri, jānoparko automašīna un citas lietas – tas esot bijis pats, pats, pats trakākais dzemdību posms. Kā viņai veicās un kā tas viss beidzās, noskaties video!

View this post on Instagram

Kā mums iet?! Īsumā, es teiktu crazy. Es nekad nebūtu domājusi, ka barošana var būt sarežģīta. Ar Matildi viss bija tik vienkārši, labi ja 2, 3 piena sastrēgumi 9 mēnešu laikā, ar kuriem veiksmīgi tikām galā. Ar Franci 🤯. Man likās, ka brīžiem es padošos, cik man jau bijuši mastīti un piena sastrēgumi, es vairs nezinu, kad tikām puslīdz cauri, piens praktiski pazuda, un tad atkal ar barošanu ik pēc stundas un abām krūtīm tas atgriezās. Kad liekas, viss jau ir labi, tikai krūšu gali sāp tā ka durtu ar adatām, vēl tev plusā tam visam jāuzzin, ka bērns nav pieņēmies svarā. Well, skaidrs ir viens, barošana ir maksimāli sarežģīts pasākums rit 7. nedēļa un es vēljoprojām cīnos. Ja, es iepriekš domāju, ka katra sieviete var barot ar krūti, un var, es ticu ka var, bet cik stipra tu esi psiholoģiski un kāds atbalsts tev ir apkārt nosaka daudz ko šajā situācijā. Tāpēc šodien 👏🏻 visām mammām kas baro/-ja ar krūti! (Es nebūt nesaku, ka mammas kuras nebaro/-ja ar krūti un izvēlējās piena maisījumu, ir ar kaut ko sliktākas. Tur ir savi izaicinājumi.)

A post shared by Baiba Mellenberga (@baiba.mellenberga) on

loading...