VIDEO: Juglas ielas malā lielā šmucē mitinās četru cilvēku ģimene

10-05-2019

da4c-5cd589e8e2927


Rīdziniece raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka Juglā ielas malā nelegāli novietotā vagoniņā antisanitāros apstākļos vairāk nekā pusgadu dzīvojot četri cilvēki. Tur neesot ne ūdens, ne elektrības, ne tualetes. Visapkārt šmuce un netīrība.

Ierodoties Juglā, norādītajā adresē atklājas pārsteidzoša aina. Mārkalnes ielas malā tiešām uzstādīts vagoniņš, kas piekrauts pilns ar visdažādākajiem priekšmetiem. Arī vagona ārpusē gan dažādas drazas, gan sadzīvē izmantojamas lietas, gan apģērbs un apavi. Apkārtne izskatās piecūkota, un, kā noskaidrojās, ģimene iemitinājusies sveša zemē, ko gribējusi pirkt, bet nav nopirkusi.

Ģimenē vienai personai ir vecuma pensija, otrai personai ir 1. grupas invaliditātes pensija, bet neviens no 4 cilvēkiem nekur nestrādā. Ar apģērbu un apaviem palīdzot vietējā draudze. Iepriekšējais dzīvoklis, kurā mitinājušies, esot nodedzis. Ūķi, kurā visi četri mitinās, sola nenodedzināt, jo apkurinot tikai ziemā.

Problēmas risināšanā grasās iesaistīties Rīgas domes Labklājības departaments. Izskatīšot iespēju, vai varot palīdzēt ģimenei ar pabalstiem, bet padomu un palīdzību teritorijas sakopšanā noteikti varot sniegt nekavējoties. Vagona iemītniekus jau apciemojusi pašvaldības policija, un īpašniekiem uzdots mēneša laikā sakopt teritoriju.

loading...