VIDEO: Izglābj savainotu gulbi un nogādā putnu saudzētavā

04-01-2019
Kadrs no video

Kadrs no video

Šodien dzīvnieku patversmes “Ulubele” darbinieki ar brīvprātīga palīga palīdzību savainotu gulbi nogādāja uz savvaļas putnu saudzētavu “Drauga spārns”.

Biedrība “Drauga spārns” Jūrmalā darbojas gandrīz astoņus gadus, bet pēc būvvaldes atteikuma saskaņot putniem izveidotas nojumes, tagad taisās pārcelties uz jauno vietu – Tukuma novada Pūres pagastā, vēsta lsm.lv.

Anete Asare savas mājas pagalmā, pateicoties ģimenes un draugu atbalstam, bija izveidojusi savvaļas putnu glābšanas vietu. Vietu, kur ievainotie putni tika izoperēti un izārstēti un atkal palaisti brīvībā.

Biedrība guva popularitāti. Par pašaizliedzīgo un nesavtīgo rīcību Anete Asare saņēma Latvijas lepnuma balvu, un viņai par ievainotajiem putniem ziņoja arvien biežāk.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 06.01.2019 at 09:24 - Atbildēt

    Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies loterijā SuperEnalotto, kur Džekpots sasniedz vairāk kā 87 miljonus eiro, https://goo.gl/tmeeJF Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, tikko atnākušajā Jaunajā 2019.gadā!!!!