VIDEO: Ieva Adamss šķiras no vīra. Vainojama mājsēde sešās istabās?

30-05-2021

Raidījumu vadītāja Ieva Adamss aiziet no sava vīra Arņa Lejiņa. Desmito kāzu gadadienu pāris nolēma nosvinēt pie notāra parakstot šķiršanās dokumentus.

“Lielā mājsēde dara savu – kamēr abi lauleņi caurām dienām pazūd darbos, viņi pat nepaspēj viens otram apnikt, bet tagad jau tev ir iespēja riktīgi redzēt, kāds tas otrs caurām dienām ir – un 24 stundu bilde ne vienmēr ir tā skaistākā. Plus pandēmijā visiem mazāk darba. Var caurām dienām skatīties seriālus, bet var to pavadīt produktīvi – tiesājoties par to, kas kuram pienākas!

Ieva Adamss apgalvo, ka sešus no desmit laulības gadiem jutusies slikti, un tas ir neslikts rādītājs. Daži citi precējās, kaut gan nemaz to negribēja, bet slikti jutās, tiklīdz kāzas sāka plānot. Ievas laulība salīdzinoši bija diezgan okei. Abiem kopā pieder dzīvoklis 300 000 eiro vērtībā – tad jau aparātus spēlēt nestaigāja, tātad neuzzināja, ko nozīmē īstas laulības problēmas.

Viņu glaunajā dzīvoklī ir sešas istabas, kas laulību neveicināja – jo tur katram ģimenes loceklim un vēl kaķim sanāk pa istabai – visi kļūst tik neatkarīgi, ka ar laiku pat nejūt vajadzību dzīvot kopā. Šaurībā jau visi ir tuvāk, mīļāk, siltāk – sešistabniekā nav pat jēgas maurot un saukt kādu palīgā – nedzirdēs – un pēc tam būs skandāls, ka “tu mani nekad neklausies”,” a[rindu jaunumus komentē humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

loading...