VIDEO: Andris Kivičs atklāj, kāpēc bučoties klipā ir forši, nevis pretīgi

08-09-2019

Facebook

“Atbildu visiem heiterīšiem un viņu dvēseles radiniekiem, kāpēc skūpstīties klipā ir forši nevis pretīgi. Un mazs ieskats mūsu CD, kurš iznāks septembra beigās,” sociālajā tīklā raksta pašmāju karstākais šovbiznesa darbonis Andris Kivičs.

Kā ziņots, Kivičs kopā ar savu mīļoto sievieti Lieli Skulmi, vēl šovasar esot Tenerifē, sāka radīt abu pirmo kopīgo albumu. Jau prezentēta dziesma “Tu esi mana jēga”.

loading...

2 Comments

  1. janis 08.09.2019 at 15:21 - Atbildēt

    vai tiesam tik svaka mums medicina kad nevar izarstet sitos debilikus

  2. Lelde 09.09.2019 at 06:59 - Atbildēt

    Tikmēr tev ir kārtējais rīts, kad mosties, saproti, ka atkal būs jāsteidzas uz darbu, kurš nepatīk, kurā netiec novērtēts ne morāli, ne materiāli. Atverot acis redzi sev blakus cilvēku, attiecības ar kuru jau sen vairs nesniedz gandarījumu, bet esi zaudējis cerību satikt un būt kopā ar labāku, sev piemērotāku? Kad pēdējo reizi biji ceļojumā? Iepirkties no sirds, tā, ka nenākas knapināties? Kad pēdējo reizi pārsteidzi savus draugus tā, ka viņi zaudē valodu ilgāk kā uz mirkli?
    Tas viss un vēl daudz kas vairāk ir tikai dažu peles klikšķu attālumā. Izvēlies savus laimīgos skaitļus 149 miljonu eiro Džekpotam nākošās EuroMillions izlozes biļešu komplektā, kas nav tur kaut kāda Simtgades loterija ar nožēlojamiem 10 tūkstošiem, par kuriem pat kārtīgu jaunu auto nevar nopirkt, un dod sev iespēju laimēt jau nākošajā izlozē, piepildot pat tos sapņus, kuri vēl nav nosapņoti! Nemaz nerunājot par knapināšanos bērna sagatavošanai skolai, pat ikdienas pirkumiem. Negaidi sazin ko, sāc rītu ar aktīvu rīcību, pasper soli pretī savai Laimei https://bit.ly/2Zne76f