VIDEO: Andris Kivičs daudzina – ja mēs ar Lieni nepatīkam, neskatieties!

14-03-2019
Kadrs no video

Kadrs no video

Beidzamajos mēnešos īpaši skandalozu slavu guvušais mūziķis un “bez piecām minūtēm politiķis” Andris Kivičs atkal iepriecinājis savus piekritējus un arī nelabvēļus ar tiešraidi sociālajā tīklā Facebook. Tā kā to nebija iespējams īstenot 13. martā, kad soctīklu gigantu bija piemeklējušas tehniskas ķibeles, Kivičs savu solījumu turēja nākamajā dienā.

Tiešraidē viņš pavēstīja, ka atliktais boksa mačs ar “viltus ziņu tēvu” Niku Endziņu jeb Neidu notikšot maijā un iegādātās biļetes būs derīgas. Tiesa gan, viņš nevarēja nosaukt paredzamās cīņas vietu, jo to rīkošot citi organizatori.

Tāpat viņš dalījās ar informāciju par kārtējā kašķī ar jauniešiem pie lielveikala savainoto roku – drīzumā kļūšot zināms, vai lūzumam nepieciešama arī operācija.

Ekrānā bija vērojams Andris, kamēr viņa mīļotā sieviete Liene kadrā redzama nebija, viņas balsi varēja dzirdēt fonā, komentējot Kiviča teikto.

Gan Andris, gan Liene vairākkārt uzsvēra: viņi esot īsti un patiesi, bet tie, kuriem viņi nepatīk, lai vienkārši neskatās un neseko līdzi viņu gaitām. Jādomā, ka šis novēlējums diez vai tiks uzklausīts, jo jau nedēļām ilgi Kiviča profilu Facebook pārpludina arī nīgri un aizkaitināti komentāri par viņa un Lienes Skulmes publiskajām izdarībām.

loading...