VIDEO: Amerikāņu akita līdz nāvei saplosa “jorku”, bet saimniece noliedz bīstamību

06-11-2020

Kadrs no video

Rīdziniece Žanna līdz pat 9.oktobra rītam bija uzticamā drauga un ģimenes mīluļa Rafika saimniece. Taču kārtējā pastaiga ar nelielā auguma Jorkšīras terjeru pie pašas mājas beidzas traģiski – viņas suni līdz nāvei saplosījis amerikāņu akitas šķirnes tēviņš, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

“Tas notika ļoti ātri, es biju ļoti pārsteigta, ka suns ir tik tālu no savas saimnieces. Tajā pašā brīdī manu suni saķēra. Strauji pacēla gaisā. Strauji [zobos] raustīja suni. Piecus kilogramus smago jorku. Tā, ka pat nospruka kakla siksna. Es uzreiz iekliedzos baisā balsī. Viņš uzreiz izspļāva suni,” stāsta sērojošā saimniece.

Žanna momentā piesteidzās pie sava mīluļa, kuru tobrīd jau ieskāva asiņu peļķe. Rafiku steigšus nogādāja veterinārajā klīnikā.

“Lauztas ribas, pārrauta diafragma un iekšējie orgāni. Daļēji pat izkritušas zarnas. Tas viss, protams, ir briesmīgi. Es, protams, lūdzu par jebkuru samaksu sniegt iespējamo palīdzību, jo tas man bija ļoti dārgs ģimenes loceklis.”

Veterinārārsti centās, taču gūtās traumas izrādījās pārāk smagas. Deviņus gadus vecais Rafiks nomira uz operācijas galda. Žanna ir nikna uz vainīgā suņa saimnieci, kura gan neuzskata, ka viņas suns būtu bīstams.

loading...