Kas ir attēlā redzamās sievietes? Neticami, “Victoria’s Secret” jaunās modeles!

27-06-2021

Slavenā apakšveļas zīmola jaunās modeles – nekā kopīga ar eņģeļiem!


Sieviešu apakšveļas ražotājs “Victoria’s Secret” savus modeļus – eņģeļus – nomaina pret sievietēm, kas pazīstamas savu sasniegumu dēļ.

“Beidzot modes dizaineri sākuši koncentrēties uz dāmām, kuras pašas sev var nopirkt krūšturus, nevis tādām, kuras šim mērķim ņem naudu no vīra. Tas arī ir gudrāks mārketings – kamēr vīram izčīkstēsi kārtējo jauno lupatu, laiciņš paies, bet sievietei ar sasniegumiem nauda ir – uzreiz aizies un nopirks,” spriež komiķis Maksims Trivaškevičs.

“Fakts, ka agrāk sieviešu drēbes reklamēja tikai seksīgas modeles, vispār bija sūdīgs PR jebkuram lupatu ražotājam, jo sievietes ir dažādas, vīriešu gaume arī atšķiras. Lai piesaistītu plašāku auditoriju, vajag gan plus size, gan mīnus size modeles. Un kaut kādas pa vidu arī.

“Victoria’s Secret” eņģeļu trends jau arī bija novecojis, jo visas modeles nebija smagākas par 50kg – tagad jau modē lielas krūtis un dibeni – daudzām skaistulēm 50 kilogramus sver tikai šīs divas ķermeņa daļas!

“Victoria’s Secret” savā būtībā ir “Laumas” apakšveļas ražotne, tikai amerikāņi krietni daudz vairāk naudas tērē mārketingam. Latviešu tekstils bija labs arī bez eņģeļiem – “Victoria’s Secret” tagad mēģina šo reklāmas triku nošpikot

loading...