Vēzis – kantrī, Skorpions – blūzs: kāds mūzikas žanrs atbilst katrai zodiaka zīmei

17-11-2023

Foto – Pixabay


Katrai zodiaka zīmei astrologi izvēlējās tās mūzikas žanru. Lasiet tālāk, lai uzzinātu savu žanru.

Auns – pankroks

Kā zodiaka zīmes pirmdzimtais Auns ir bērns ar nevaldāmu spēku. Uguns kardināls, Aunu pārvalda Marss, agresīva planēta, kas liek sākt un novest lietas līdz galam. Pankroks ir ne tik daudz skaņa, cik pirmatnējs pulss, un Auns ir artērija, kas to nes.

Vērsis – klasika

Vērsis ir klasiskā mūzika, tā atgādina majestātiskus dārzus, kūsājošu niknumu, kas izpaužas caur izsmalcinātu skaņu un spraigām vijoles stīgām. Vērsis ir radīts, lai izdzīvotu, pilnībā atsakoties pielāgoties, piekāpties vai piekāpties kompromisiem, un klasiskā mūzika ir viens no noturīgākajiem skaņu avotiem mūsdienu vēsturē.

Dvīņi – džezs

Pār Dvīņiem valda Merkurs, saziņas un apmaiņas planēta, un, kā mums atgādina leģendārais džeza mūziķis Vintons Marsalis: “Džeza mūzika ir tagadnes spēks. Tajā nav scenārija. Tā ir saruna. Emocijas jums sniedz mūziķi, kuri sekundes daļās pieņem lēmumus, lai darītu to, kas, viņuprāt, ir nepieciešams konkrētajā brīdī.”Vēzis – kantrī

Vēzis ir zodiaka zīme ar visspēcīgāko piesaisti pagātnei, un kantrimūzika ir žanrs, kas iemūžina, apcer, pacilā un trīs akordos atkārto aizgājušo dienu stāstus.

Lauva – hiphops

Lauva valda piektajā iekšējā bērna mājā, prieka, rotaļu, radošuma un karnevālu sfērā. Tātad žanrs, kas dzimis ballītē un kam lemts gūt virsroku uz deju grīdas, ir pilnīgs Lauvas atspulgs.

Jaunava – smagais metāls

Smagais metāls ir Devu svētais dzīvesveids. Viņi ne tikai klausās metālu, tā ir sava veida viņu reliģija. Smagajam metālam atšķirībā no pankroka nepieciešama disciplīna. Un Jaunavas ar savu prasīgo dabu un vēlmi pēc pareizas formas ir ļoti disciplinētas.Svari – popmūzika

Svariem, kurus pārvalda Venera, izdodas darīt jaukas lietas, kuras ir grūti ienīst un kurām ir viegli “piedziedāt”. Svari ir popmūzika, kas uzrunā auditoriju, viegla un apzināti skaista.

Skorpions – blūzs

Skorpions pārvalda astoto seksa, nāves un pārvērtību namu, un blūzs ir sāpes, kas maina dziesmas formu. Tāpat kā Skorpiona fiksētā sliekšņa izcelsme, arī blūzs skan no saldmes un ciešanām, pīšļiem un durvju aizciršanas, matrača atsperu saspringuma, svilpjoša vaimanāšanas un neatlaidīga izdzīvošanas toņa. Skorpions neiebilst pret tumsu un nespēj paciest izlikšanos.

Strēlnieks – muzikālais teātris

Strēlnieku pārvalda Jupiters, veiksmes un vieglprātības planēta, kas veic lielas likmes. Vētrainā un ugunīgā daba rod radniecīgu dvēseli un laimīgu iznākumu muzikālā teātra komiskajās, spilgtajās krāsās un saulainajos noskaņojumos.

Mežāzis – rokenrols

Vecākajā arkānā taro kārts, kas saistīta ar Mežāža zīmi, ir Velns, un, kā jau tas pienākas, rokenrolam ir slavena vēsture kā Velna mūzikai, un tā ir brīvās dzīves skaņu celiņš.

Ūdensvīrs – regejs

Ūdensvīrs ir kopienas, aktīvisma un ideālu zīme, un regeja ir cieši saistīta ar rastafari kustību. Regeja mūzika, kas ir ne tikai skaņa, bet arī filozofija, sakņojas rastafari principos – sociālajā taisnīgumā un mistiskajā apziņā.

Zivis – EDM

Zivis dzīvo mainītā stāvoklī, neatkarīgi no tā, vai tas ir oksitocīna pieplūdums no neapdomīgas mīlas dēkas, degvielas uzpildes stacijas tualetē atrastas tabletes vai astrālā projekcija. Un EDM ir skaņu celiņš, kā viņi apmaldās un atrod sevi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Īsta “ķīmija”: starp šiem zodiaka zīmju pāriem ir īpaša saikne

Decembra valdnieks: Strēlnieks. Kādas ir viņa attiecības ar citām zīmēm?

Vērsis – diktators, Dvīņi – pļāpa: kā darbā izturas katra zodiaka zīme

Īpašas sievietes: šajās horoskopa zīmēs dzimušo vīrietis nekad neaizmirsīs

loading...