Vēzis – interneta veikals, Svari – labi padomi. Kā katra zodiaka zīme var ietaupīt naudu?

06-02-2024

Ilustrācija – Pixabay

Astrologi ir pastāstījuši, kā katras zodiaka zīmes pārstāvjiem vislabāk ietaupīt naudu, atsakoties no nevajadzīgiem tēriņiem.

Auns – 30 dienu likums

Pacietība parasti nav jūsu tikums, Auni. Taču pārdomāta atturība var palīdzēt jums ietaupīt naudu un atšķirt patiesu vajadzību no īslaicīgas vēlmes.

Ja domājat par kādu dārgu lietu – pierakstiet to un nolieciet atvilktnē uz 30 dienām. Ja šajā laikā par to aizmirsīsi, tas nozīmē, ka tev tā nav tik ļoti vajadzīga.

Vērsis – netērē neko vienu dienu nedēļā

Būdami bagātības un cieņas nama valdnieki, jūs, Vērši, bieži sevi mierināt ar iepirkšanos. Centieties atteikties no tērēšanas kādā konkrētā nedēļas dienā. Tas palīdzēs saglabāt jūsu uzkrājumus neskartus.

Dvīņi – atveriet krājkontu

Apsver iespēju turēt savu krājkontu pilnīgi atsevišķi no sava norēķinu konta. Šis papildu šķērslis varētu būt tilts, kas bruģē tavu ceļu uz finansiālo brīvību.

Vēzis – pasūtiet pārtikas produktus tiešsaistē

Pārtikas preču pasūtīšana tiešsaistē ļaus jums apmierināt savas vajadzības un sabalansēt budžetu. Papildus laika un enerģijas ietaupījumam pasūtīšana tiešsaistē novērsīs kārdinājumu pievienot grozā vairāk preču, nekā nepieciešams.

Lauva – piešķiriet sev ikmēneša pabalstu

Kabatas nauda palīdzēs jums pārņemt kontroli, ierobežot impulsīvus pirkumus un atlicināt naudu lietām, kas patiešām būs noderīgas.

Jaunava – dariet to pats

Jaunavas zīmes pārstāvji vairāk nekā jebkuras citas Zodiaka zīmes pārstāvji mēdz paši apgūt noteiktas prasmes, nevis algot strādniekus. Tieši šī īpašība var palīdzēt viņiem ietaupīt naudu.

Svari – ņemiet vērā padomu

Izvēlieties draugu (vai partneri) un vienojieties, ka vienmēr konsultēsieties ar viņu, pirms iztērēsiet vairāk par noteiktu summu. Svariem nav noslieces uz konfliktiem, tāpēc ar domu par šādu pārbaudi var pietikt, lai atturētu viņus no pārāk lieliem tēriņiem.

Skorpions – pieturēties pie 50/15/5

“Skaldi un valdi” ir spēles nosaukums Skorpioniem, kuri vēlas sevi glābt no tēriņiem. Daudzi finanšu eksperti iesaka vienkāršu ienākumu sadales stratēģiju: Skorpioniem ieteicams: 50 % – pirmās nepieciešamības lietām, 15 % – uzkrājumiem un 5 % – neparedzētiem izdevumiem. Atlikušos 30 % var iztērēt kādai izklaidei.

Strēlnieks – saņem atalgojumu, ceļojot

Strēlnieki ir slaveni zodiaka ceļotāji. Piekrītot jaunam piedzīvojumam, pamēģini nopelnīt naudu, pieskatot māju, kurā būsi apmeties, vai rūpējoties par dzīvniekiem.

Mežāzis – iegādājies augstas klases lietotas preces

Mežāži mīl skaistas un labas lietas, uzskatot, ka tās kalpo ilgāk. Tu vari dubultot un ietaupīt naudu, iegādājoties mazlietotas nevis jaunas lietas. Neatkarīgi no tā, vai tā ir atjaunota elektronika vai senatnīgs kašmirs.Ūdensvīrs – uzstādiet lietus ūdens mucu

Ūdensvīram, iespējams, nav piemērotāka līdzekļa naudas taupīšanai par lietus mucu. Lietus muca ir viegli izgatavojama pašu rokām, tā ir videi draudzīga un var ietaupīt naudu uz ūdens rēķina.

Zivis – sekojiet taupīgiem cilvēkiem sociālajos medijos

Zivis, jums ir viegli absorbēt apkārtējo cilvēku enerģiju un nodomus un ļauties viņu ietekmei. Izmantojiet šo iedzimto īpašību savā labā, piepildot savu ziņu plūsmu ar cilvēkiem, kuri uzsver principu “taupi vairāk, tērē mazāk”.LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Piesardzība un stratēģija: naudas horoskops FEBRUĀRIM

Naudas horoskops 2024. gadam. + Vēl desmit horoskopi Jaunajam gadam!

Karjeras un naudas horoskops. Kurā jomā tev veiksies vislabāk?

loading...