Vēža zīmes horoskops: personība, veselība, diēta

03-07-2020

Zodiac Cancer golden sign

21. jūnijs — 22. jūlijs. Galvenās iezīmes

Planēta — Mēness.
Pretējā zīme — Mežāzis.
Elements — ūdens.
Kategorija — kardināls.
Ietekme — zemlāpstiņas rajons, krūtis, vēders, elkoņu locītavas.
Slimības — gastrīts, čūlas, tūska, skleroze, dispepsija, audzēji. Nepieciešamība — kālija fluorīdu saturošs uzturs.
Ārstniecības augi — rozmarīns, kressalāti.
Vitamīni — B2, C, E. Minerāls — kālija fluorīds.

Ieteicamā diēta — piens, kāposti, kressalāti, citroni, rozīnes, rudzu maize. Jāattīsta pašpārliecinātība un emocionālais līdzsvars. Jāizvairās no garastāvokļa maiņas, agresivitātes un pārēšanās.

Personība un veselība
citroni_dzeriens

Visbiežāk tipiskus Vēžus raksturo sekojoši: jūtīgi, necili, izdomas bagāti, mājās tupētāji, izklaides kāri, kaprīzi, ekonomiski.

Vēža zvaignājs saistīts ar organisma dzīves pirmsākumu un atspoguļo tā augšanas potenciālu. Šī zvaigznāja pārstāvjiem piemīt spēcīgas aizbildnieciskas un mātišķas jūtas; tie pārvalda ieejas vārtus starp redzamo un neredzamo, caur kuriem dvēselēm jāiziet fiziskā veidolā.

Parasti Vēži ir nedaudz bikli, bet, pārliecinājusies, ka atrodas starp draugiem, var arī paplātīties: varbūt atzīšanas un piekrišanas meklējumos, daļēji vienkārši aiz vēlmes redzēt apkārtējos jautrus un smejošus.

Uzvedība, kas liekas paradoksāla — no sociālā bikluma līdz ārišķīgai plātībai — veidota Vēža rakstura dažādās fāzēs. Kad Vēzis nodarbināts tikai ar sevi un savām dabiskajām tieksmēm, viņš viegli kļūst par dīku sapņotāju vai mistiķi. Kad ārējie apstākļi pamudina to darboties, viņš izrāda lielu neatlaidību mērķa sasniegšanā.

Vēzis ir taupīgs un uzcītīgs, viņu raksturo kā veiklu tirgoni, kurš var paņemt visu no jebkura amatniecības veida.

Vēzis vienmēr ir pilsonis un patriots, kurš ciena savas zemes tradīcijas, brīvību un taisnīgumu un gatavs tās aizstāvēt. Starp Vēžiem reti gadās valsts noziedznieki. Biežāk tie ir liberāļi, retumis – ekstrēmisti.

Izcila viņa rakstura īpašība — mīla pret savu māju un ģimeni. Nekas tā nesatrauc Vēzi kā disharmonija personīgajā dzīvē. Ja viņš sajutīs, ka partneris to nemīl vai ar viņu nerēķinās citi ģimenes locekļi, viņš iegūst drūmu noskaņojumu un gremošanas traucējumus.

vezis2

Lasīt tālāk: 1 2 3 4
loading...