Veselības horoskops LAUVAI. Vaigi kā rozes, acis spīd!

23-07-2019


Lauva Lauva cilvēka ķermenī valda pār sirdi, asinsriti. Tipiska Lauva parasti labi izskatās, kaut arī nejūtas vesela. Visbiežāk daba ir apveltījusi Lauvu ar labu veselību, vaigi vienmēr zied gluži kā rozes un acis spīd.

Tomēr nereti tieši Lauva ir tas, kurš sabojā savu veselību ar kaitīgiem ieradumiem, kuru viņam netrūkst. Pat ja saslimst, Lauva tomēr ātri izveseļojas. Viņu ķermenis ir lieliski veidots. Lauvas ir dzīvespriecīgi, un tas vien jau palīdz viņiem izbēgt no slimībām.

VAIRĀK UZZINI MĀRAS OŠUROKAS GRĀMATĀ “IEPAZĪSTI ASTROLOĢIJU”

Viņi lepojas ar savu labo veselību, gluži tā, it kā tas būtu viņu nopelns. Zināmā mērā tā arī ir, jo Lauva nodarbojas ar sportu un seko savam ķermenim. Tomēr par ļaunu nāk tas, ka Lauva pārāk paļaujas uz savu veselību un mēdz bez vajadzības riskēt, jo viņam jau nekas nenotikšot. Pārvērtējot savus spēkus, Lauva nereti savārgst, jo organisms jau nav visuvarens. Visbiežāk viņš vienkārši pārpūlas.

Pati neaizsargātākā vieta viņa ķermenī ir sirds. Emocionāla spriedze rada lielu negatīvu ietekmi uz sirdsdarbību, tostarp arī asinsriti. Šajā sakarā iespējama tādas saslimšanas kā anēmija, leikēmija, artrīts, angīna, podagra, nervu depresija, asins izplūdumi (īpaši acī), spazmas, apdegumi un vasarraibumi.

Lauvām patīk labi paēst, iedzert un arī uzsmēķēt. Viņiem grūti turēties pretī jebkura veida kārdinājumiem. Protams, ka tas atstāj iespaidu uz veselību. Visas Lauvas kaites un slimības ir īsas, bet samērā asas un ar augstu temperatūru.

Lauvas labāk ārstēt dabiski, ar zāļu tējām un homeopātiski. Viņam par labu nāks tējas, sulas, vitamīni, maizes un kartupeļu diēta, augļi un ķiploki lielā daudzumā. Lauvas veselību tāpat var ietekmēt gan aizvainots pašlepnums, gan neatbildēta mīlestība, tāpēc apkārtējiem jābūt saudzīgiem pret šo zvēru karali.

Labākās zāles viņam ir saskaņa, mīlestība un glaimi. Pats galvenais Lauvai būtu regulēt savu enerģiju, neriskēt, mest pie malas smēķēšanu un nelietot alkoholu. Kritiskākais vecums — ap piecdesmit gadiem.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 24.07.2019 at 07:27 - Atbildēt

    Nelasiet tās negatīvās ziņas, kuras jūs negatīvi programmē ne tikai dienai, bet pat nedēļai, mēnešiem, visai dzīvei! Labāk dodiet sev iespēju mainīt dzīvi jau šovasar – SuperEnalotto izlozē izspēlēs šai loterijai rekordlielu, pāram neaptveramu 195 miljonu eiro Džekpotu: https://goo.gl/X17csF