Vērsis – diktators, Dvīņi – pļāpa: kā darbā izturas katra zodiaka zīme

16-11-2023

Ilustrācija – Pixabay


Tā kā lielākā daļa no mums trešdaļu sava laika pavada darbā un savstarpējā saskarsmē, mēs pastāvīgi saskaramies ar starppersonu attiecību pārbaudījumiem un grūtībām. Ņemot vērā sarežģīto vecumu, attieksmju un darba plānu sajaukumu, esam sagatavojuši noderīgu ceļvedi par katras zodiaka zīmes darba stilu, raksta New York Post.

Auns

Auni ir tieša rakstura, viņi nerunās muļķības aiz muguras. Tāpat šīs zīmes pārstāvji lieliski prot teikt uzmundrinošas runas vai vadīt uzbrukumu. Turklāt Auni nav atriebīgi, tāpēc pat tad, ja ar viņiem ir bijis kāds konflikts, varat būt droši, ka viss pietiekami ātri paliks pagātnē.

Vērsis

Vērsis pārvalda otro vērtību namu. Drošs veids, kā viņus sadusmot, ir kritizēt viņu pieeju vai pārvaldīt viņu laiku.

Vērši arī prot pārsniegt gaidīto un pēc tam prasīt līdzīgus standartus no citiem. Kad viņi iegūst varu vai autoritāti, viņi var kļūt par īstiem diktatoriem.

Tā kā Venera ir zemes zīme, ko pārvalda Venera, Vērsi nomierina skaistums. Lai pareizi funkcionētu, viņiem ir nepieciešams pietiekami daudz dabiskās gaismas, augu un pārtikas. Tāpēc viņus vienmēr var palutināt ar greznu maltīti un oficiālu atvainošanos.

Dvīņi

Dvīņus pārvalda triku planēta Merkurs, un viņi ir neapstrīdami Zodiaka pārdevēji. Neatkarīgi no tā, vai viņi tirgojas ar akcijām, stratēģijām vai shēmām, viņiem patīk tirgoties, un jo īpaši informāciju. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai vēlaties izplatīt informāciju, apmeklēt kādu ballīti vai spilgti atpūsties no nospiedošās darba dienas monotonijas, šis ir jūsu cilvēks.

Dinamiski labākajā gadījumā un izklaidīgi sliktākajā, viņiem ir nosliece uz dusmu uzliesmojumiem, pārmērīgu atklātību un mainīgu lojalitāti.

Vēzis

Vēži, kurus pārvalda kaprīzais Mēness, ir ļoti temperamentīgi. Viņi ir emocionāli inteliģenti, un viņiem patīk, ja pie viņiem vēršas pēc padoma – gan personiska, gan profesionāla. Ja viņiem tiek dota iespēja, viņi var kļūt patiesi gādīgi.

Turklāt Vēži ir radīti, lai ieguldītu līdzekļus darbā, ko viņi dara, un cilvēkos, kuru labā viņi to dara. Viņi ir stingri, bet maigi; drošība viņiem ir svēta.

Lauva

Lauva bez pielūgsmes iznīkst. Ja jūs spēsiet panākt viņu darba uzslavas normu, uzmanīgi un klusi klausoties viņu ikdienas monologā par sevis slavināšanu, jums būs ļoti lojāls Lauva.

Neiecietīgi pret ļaunprātīgām tenkām un vienmēr aizstāvot zemākus amatus ieņemošos, Lauvas labprāt tiek paaugstināti amatā vai palielina savu ieguldījumu cita komandas locekļa panākumos.

Jaunava

Kā sestā – kalpošanas un ikdienas rituālu – nama valdnieks Jaunava vairāk nekā citas zīmes identificējas ar savu svēto darbu. Uz detaļām orientētās Jaunavas ir ļoti ieinteresētas, lai jūs integrētu viņu rūpīgi pārdomātās piezīmes par uzlabojumiem.

No otras puses, uzslavas viņiem nav svarīgas. Lai gan viņu metodes var šķist ekstrēmas, katrs viņu sastādītais saraksts un veiktā darbība ir domāta komandas kopējam labumam.Svari

Svariem patīk iet līdzi, lai tiktu galā, kāpt pa karjeras kāpnēm un gūt panākumus, izmantojot neatvairāmu šarmu, nevis reālu smagu darbu. Tā kā viņiem ir grūti pieņemt lēmumus un risināt konfliktus, viņi var šķist pasīvi agresīvi.

Svariem labi veicas arī tad, ja viņu sociālās prasmes var izmantot komandas dinamikā. Viņu uzdevums ir saskaņot, izlīdzināt un novērtēt, nevis vadīt, apstiprināt, pieņemt darbā vai atlaist.

Skorpions

Tā kā Skorpions ir visspēcīgākā zodiaka zīme, darba vietā viņam nav nekādu raižu. Skorpionam labāk padodas patstāvīgi slēgt līgumus nekā veidot komandu, viņš dzimis ar nodevības priekšnojautu, tāpēc jo mazāk cilvēku, ar kuriem viņam jāstrādā, jo labāk.

Vislabākais veids, kā viņiem tuvoties un novērtēt, ir patiesa pazemība un mokoša uzmanība detaļām.Strēlnieks

Strēlnieks ir neapgāžams biroja optimists, kas līdzinās martini pusdienās, paziņojumam par prēmiju un atvērtam logam. Atvērti sadarbībai un vienmēr ticot, ka viss ir iespējams, Strēlnieki pretojas stingra grafika tirānijai un labāk darbojas brīvā vidē, kur viņu inovācijas var gūt atspērienu.

Mežāzis

Apbruņots ar ambīcijām un smalku humora izjūtu, Mežāzis zina, kā spēlēt spēli. Efektīvi un mērķtiecīgi, viņiem nav laika smalkjūtībai, sīkām tenkām vai neklātienes pusdienām.

Mežāži lepojas ar savu spēju gūt panākumus bez palīdzības vai uzslavām. Viņiem viss, kas jādara, ir jāizdara labi, un viņi diez vai pieļaus, ka citi cenšas mazāk vai puslīdz centīgi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri, kas valda kopienas, sakaru un utopisko ideālu vienpadsmitajā mājā, visticamāk, atklāti runās par to, cik daudz naudas viņi nopelna.

Ja noķersi viņus starp atsvešinātības cikliem, viņi, visticamāk, palīdzēs tev tikt uz priekšu, saņemt paaugstinājumu un sasniegt to, par ko vienmēr esi sapņojis.

Turklāt Ūdensvīriem ir maza interese iepazīties ar jums ārpus darba vietas, tāpēc pietaupiet uzaicinājumus kaut kur doties.

Zivis

Ņemot vērā noslieci uz fantāzijām un izklaidību, Zivīm vislabāk veicas tajos amatos, kuros nepieciešama iztēle, pielāgošanās un regulāra apkārtnes maiņa. Zivis ir motivētas rīkoties, ja tās vēlas izdabāt savam priekšniekam vai labi zina, ka gatavojas aiziet un tām ir nepieciešami norādījumi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Saturns palīdzēs: kuru zodiaka zīmju dzīve novembrī krasi uzlabosies?

Astrologi par Jauno gadu: dinamika, izaicinājumi, veiksme un bagātība