Vēlmju karte JŪNIJAM. Kādas tavas vēlēšanās sola piepildīt Jaunais Mēness?

13-06-2018

velmju_karte

Jūnija vidus šogad ir laiks, kas ir ideāli piemērots savas vēlmju kartes izveidošanai. Jauns Mēness iestājas trešdienas vakarā plkst 22:43. Savukārt 14. jūnijā sastādīta vēlmju karte būs ļoti iedarbīga un savlaicīga. Tā palīdzēs piesaistīt dzīvei vēlamos labumus, kļūt laimīgākam, noteikt mērķus, sapņus un plānus.

Precīzs laiks
Vēlmju karti vislabāk izveidot 14. jūnijā no plkst. 10:20 līdz 15. jūnija plkst 5:33. Turpināsies 2. Mēnes diena, bet Mēness atradīsies Vēža zīmē. Līdz 14. jūnija 10:20 astrologi to neiesaka darīt, jo Mēness būs bez kursa.

Kā to izdarīt?
Vēlmju karte ir kolāža, ko veido uz lielas balta papīra loksnes, uz tās pielīmējot attēlus un izgriezumus no žurnāliem, kas saistās ar tavām vēlmēm. Papildus bildītēm vari uzrakstīt par saviem sapņiem, piestiprināt pie tās savas laimīgākās fotogrāfijas.

Kas jāiekļauj jūnijā?
Vēlmju karte 2018. gada jūnijā var skart Mēnesi Dvīņos, kā arī Jauno Mēnesi, kas norisināsies šai pašā zīmē: tātad mācības, īsi cēlojumi, saskarsme ar cilvēkiem, vieta sabiedrībā, informācija, sociālā aktivitāte, iepazīšanās, tikšanās.

Vēlmju karte var skart arī Mēnesi Vēzī: ģimeni, māju, ērtības, tuviniekus, vasarnīcu, mājas mīluļus, jaunus pirkumus mājai.

Šīs jomas būs aktuālākās, un tieši šīs vēlmes piepildīsies visātrāk. Tomēr jūnija vēlmju karte var būt arī vispārīga un skart visas dzīves jomas.

Ģimenes vēlmju karte
2018. gada jūnijā īpaši piemērotu radīt ģimenes vēlmju karti – piemēram, dzīvesbiedru kopējās vēlmes un sapņus vizualizēt uz vienas papīra lapas. Vari izveidot šādu kolāžu arī saviem bērniem, iekļaujot ne tikai sapņus, bet arī konkrētākus bērnu mērķus.

Veidot kopīgu pieaugušo un bērnu karti ezoteriķi neiesaka, jo bērni var negribot uzņemties atbildību par vecāku laimi un sapņiem. Tāpēc bērnu kartei noteikti jābūt atsevišķai un radītai tieši viņu vēlmēm.

Avots: Taynimiro

loading...