Vasaras simbolu horoskops. Kas šovasar vēl gaidāms katrai zodiaka zīmei?

18-07-2019

Svari

Šī vasara tev būs “tīrīšanas” vasara. Izzudīs viss liekais, maģiskā veidā no tavas dzīves pazudīs cilvēki, kas vēl tev ļaunu. Šovasar tev šķitīs, ka pārmaiņas notiek pārāk ātri, bet augusta beigās tu no laimes būsi septītajās debesīs.

Tavs šīs vasaras simbols ir dārzs. Atceries, ka dārznieks iznīcina nezāles, lai radītu savu burvju dārzu.

Skorpions

Šī vasara tev būs vasara, kad “noķersi vilni”. Tev veiksies visās dzīves jomās. Atrisināsies daudzas senas problēmas un jautājumi. Tev pat sagriezīsies galva, cik strauji tas notiks!

Tavs šīs vasaras simbols ir vilnis. Nepalaid to garām!

Strēlnieks

Šī vasara tev būs senu plānu īstenošanas vasara. Beidzot zvaigznes ir sastājušās tā, lai palīdzētu tev. Vasaras beigās noteikti dodies ceļojumā. Tā laikā tu atradīsi kaut ko sev ļoti svarīgu.

Tavs šīs vasaras simbols ir ugunskurs. Lai ugunskurs degtu gaiši, nepieciešams tam ik pa laikam piemest pagales.

Mežāzis

Šī vasara tev būs cīņas vasara. Tomēr jebkurā cīņā tu būsi uzvarētājs. Lai viss izdotos, tev nāksies pielikt maksimumu spēku un būt drosmīgam un neatlaidīgam. Tava cīņa tiks dāsni atalgota.

Tavs šīs vasaras simbols ir lidmašīnas skrejceļš. Viss ir gatavs, pacelies spārnos!

Ūdensvīrs

Šī vasara tev būs mīlestības vasara. Mīlestība palīdzēs tev visā. Tāpat šī vasara ir ideāli piemērota jebkādiem taviem aizsākumiem. Atslābinies un rīkojies nesteidzīgi. Viss, kas tev vajadzīgs, pats pie tevis atnāks.

Tavs šīs vasaras simbols ir zvejnieka tīkls. Zvaigznes sola tev bagātīgu lomu.

Zivis

Šī vasara tev būs stabilitātes vasara. Nebūs krasu kāpumu un kritumu, šis periods tev dots, lai tu veltītu laiku sev. Jo pēdējā laikā pavisam esi par sevi aizmirsis. Mīli un lutini sevi šovasar, un tu būsi pārsteigts, cik negaidīti kaut kas brīnumains ienāks tavā dzīvē.

Tavs šīs vasaras simbols ir spogulis. Uzsmaidi savam atspulgam!

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

Lasīt tālāk: 1 2
loading...