Vasaras modes topā: pītas somas, baltais, džinss

10-05-2018

mode (1)


Tuvojoties vasarai, aizvien lielākas pārdomas par šajā sezonā aktuālo pārņem tos, kuri vēlas tērpties atbilstoši jaunākajām modes tendencēs, lai dotos ikdienas darbos, ceļojumā vai apmeklētu kādu no vasaras festivāliem. Lai uzzinātu šīs sezonas must – have un neapjuktu veikalu piedāvātajā klāstā, sadarbībā ar t/c Domina Shopping ieteikumus sniedz zīmola Dace Bahmann radītāja Dace Krieviņa-Bahmane.

Saulesbrilles no deviņdesmitajiem
8
Šīs sezonas viens no aksesuāriem, kas noteikti ir nepieciešams gaidāmajā vasarā un netipiski, bet arī rudens/ziemas periodā, ir deviņdesmito gadu iedvesmotās saulesbrilles. Īpaši stilīgas ir brilles, kas pēc izskata atgādina tās, kuras nēsāja filmas “Matrikss” varoņi. Šis aksesuārs noteikti būs atbilstošs ielu stilam un arī vasaras festivāliem. Nebaidies saules brilles izvēlēties ne tikai klasiski melnā krāsā, bet arī ar dzelteniem, oranžiem un pat ziliem stikliņiem.

Pītas somas
sieviete_kleita
Īstas pilsētnieces garderobē šovasar jābūt pītai, apaļas formas somai. Tā kā tas ir redzams Džeinas Birkinas stilā septiņdesmitajos. Soma atgādina pītu groziņu. Šāds aksesuārs noteikti padarīs jebkuras sievietes koptēlu koķetu un meitenīgāku, kā arī būs ļoti praktisks un ietilpīgs dodoties uz pludmali, lielveikalu vai ballīti.

Baltās krāsas dominance
4
Kā jau siltajā sezonā pienākas, lai izceltu iedegušo ādu, lieliski palīgā nāk baltās krāsas apģērbs. Balto krāsu akcents arī šajā vasaras sezonā ir aktuāls. Arī zīmola Dace Bahmann kolekcijās baltais tiek izcelts kā viena no top modes krāsām, ko atzīmē arī pasaules modes grandi. Baltā krāsa vēsta par svaigumu, vieglumu, vasarīgumu, kā arī ir praktiska, kad laukā termometra stabiņš paceļas virs 20? atzīmes un nav vēlmes pārkarst saulē.

Viss džinsā
5
Džinss ir iemantojis vietu ikdienas garderobē kā aktuāla un nezūdoša modes tendence. Ja šķiet, ka klasiskais džinss zilajā nokrāsā ir apnicis, ir pienācis laiks izvēlēties kādu citu toni, piemēram, dzeltenu, sarkanu vai arī baltu. Klasisks audums, kas sniedz daudzas krāsu alternatīvas, lai padarīt vasaru košāku. Džinsu var droši kombinēt arī ar citiem audumiem un dažādiem aksesuāriem.

Plastikāta aksesuāri
Viens no jaunākajiem un noteikti arī drosmīgākajiem modes elementiem ir plastikāta akcenti. Vadošie pasaules modes nami piedāvā iegādāties no šī materiāla gatavotas somas, zābakus, cepures un pat jakas. Noteikti šis modes trends neatstās vienaldzīgu nevienu. Tādēļ šoreiz dodoties uz festivālu, ziedu kroni var nomainīt pret plastikāta somu un jaku.

Pavasara/vasaras sezonas modes tendences, kas noteikti liks sajusties vasarīgi, skaisti, moderni un galvenokārt – pašpārliecināti, t/c Domina Shopping no 11. līdz 13. maijam, pieejamas ar līdz pat 70% atlaidi!

loading...