Paskaties uz īkšķi un daudz uzzini par cilvēku!

25-07-2017

ikshkis1


Praksē izmantoto psiholoģisko metožu klāstā vienu no svarīgākajām vietām ieņem pareizas un mērķtiecīgas saziņas metodes. Kā runāt, ko runāt, kā panākt, lai teiktais sasniegtu klausītāju – atbildes uz šiem jautājumiem var atrast lietišķajā psiholoģijā.

Būtiska vieta šajā praktiskajā zinātnē ierādīta prasmei saprast neverbālos signālus: mīmiku, žestus, pozas, acu skatiena virzienus, tikko manāmas lūpu kustības. Visas šīs nianses un sīkumi ir svarīgi – zinātnieki ir pierādījuši, ka vairāk nekā puse (65%) informācijas kontakta laikā tiek nodota neverbālā formā.

Interesanti, piemēram, ir uzzināt, ko par sarunu biedru var pastāstīt viņa pirksti.

Īkšķis raksturo, kādā līdzsvarā ir trīs galvenās personību veidojošās sastāvdaļas: griba, loģiskā pasaules uztvere un jūtu sfēra.

Lasi tālāk un uzzini, ko par cilvēku liecina īkšķa forma!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

  1. Anete 25.07.2017 at 11:53 - Atbildēt

    Ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal
    gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, samaksāt par studijām. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu vairāk kā 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? https://goo.gl/a0n1qT