Valtera mantojums: emocijas turpina mutuļot, šoreiz izsakās draugi un ģimene

17-09-2019


Mazliet vairāk nekā pirms gada mūžīgā devās jaunais, talantīgais mūziķis un dziedātājs Valters Frīdenbergs. Šobrīd sabiedrības uzmanību piesaistījušas nesaprašanās starp viņa līgavu Kristīni Paegli, no vienas puses, un draugiem un ģimeni, no otras puses, vēsta izdevums “Kas Jauns”.

Kristīne jau izteikusies, ka saistībā ar mantojumu nākas saskarties ar nepatīkamu ģimenes attieksmi, līdz pat apvainojumiem Valtera pelnu zagšanā.

Savukārt ģimenes juriste Inga Antāne, kas Valtera mantojuma lietā iesaistījusies kā mūziķa ģimenes un viņa tuvāko radinieku pārstāve un pārstāv arī mantojumā iekļauto Frīdenberga draugu Mareku Bērentu, teic – šis ir gadījums, kad liekas tiek risinātas pārlieku emocionāli.

Viņa uzsver, ka rīkojas likumā paredzētajā kārtībā un tā, kā Valters būtu gribējis.

“Galvenais ir tikt galā ar emocijām, kas bieži vien ir pārākas par spēju šo lietu atrisināt bez advokātu iesaistīšanas. Diemžēl tā nav noticis, tāpēc šobrīd mēs – advokāti – , ievērojot gan likuma, gan ētikas normas, mēģinām šo mantojuma lietu atrisināt,” pauda Antāne.

Viņa gan neatklāj, kam Valters Frīdenbergs savā testamentā novēlējis mantojumu. Jau vēstīts, ka pēc ilgstošas cīņas ar slimību pagājušā gada 17.oktobrī, 30 gadu vecumā mūžībā aizgājis mūziķis un televīzijas raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs.

Frīdenbergs cīnījās ar ļaundabīgu audzēju, un labdarības portāls “Ziedot.lv” pagājušā gada ziemā aicināja iedzīvotājus ziedot līdzekļus Frīdenberga ārstēšanas terapijām Vācijā.

loading...