Valtera Frīdenberga līgava Kristīne piedzīvo neticamus aizvainojumus no viņa ģimenes

10-09-2019

Facebook, no privātā arhīva

Pirms gada no smagas slimības mirušā mūziķa Valtera Frīdenberga mīļotā meitene Kristīne Paegle piedzīvo grūtus laikus – viņu dažādos, pat neticamos veidos aizvaino Valtera tuvinieki, vēsta izdevums “Privātā Dzīve”.

Gandrīz gadu pēc Valtera Frīdenberga nāves viņa līgavai Kristīnei Paeglei nākas saskarties ar virkni nepatīkamu lietu, vēstīts Intas Mengišas materiālā “Te viss notiek kā Hameleonu rotaļās” izdevumā “Kas Jauns”.

Pārsteidzoši, bet Valtera tēvs un brālis vērsušies policijā, jo Kristīne it kā nozagusi Valtera pelnus.

Kā stāsta Kristīne, testamenta dēļ jau uzreiz pēc Valtera aiziešanas pasliktinājās attiecības ar viņa tuviniekiem un draugiem, kas pret viņu esot izturējušies bez mazākās cieņas.

“Viņi ir vērsušies ne tikai policijā, turklāt ne tikai vienu reizi vien. Tur kreativitāte ir ļoti augstā līmenī, un es katru šo lietu uztveru ar izbrīnu – ohoo, kāds atkal sitiens! Likās – nu ko vēl cilvēki izdomās?” pauda Kristīne.

Viņa stāsta, ka šie cilvēki ir sūdzējušies visur.

“Visvairāk žēl, ka tagad šīs naidīgās attiecības ir tieši starp Valtera tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem, kas, sanāk, ir sadalījušies divās pretējās frontēs,” piebilst Kristīne.

Jau vēstīts, ka pēc ilgstošas cīņas ar slimību pagājušā gada 17.oktobrī, 30 gadu vecumā mūžībā aizgājis mūziķis un televīzijas raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs.

Frīdenbergs cīnījās ar ļaundabīgu audzēju, un labdarības portāls “Ziedot.lv” pagājušā gada ziemā aicināja iedzīvotājus ziedot līdzekļus Frīdenberga ārstēšanas terapijām Vācijā.

loading...