Vajadzība glābt vīrieti. Brīdinošas pazīmes, ka sievietei var neveikties mīlestībā

05-02-2024

Foto – Pixabay

Vai esat pamanījuši, ka labām sievietēm attiecībās diezgan bieži neveicas? Kāpēc un ar ko šādas sievietes atšķiras? Atbildes uz šiem jautājumiem piedāvā Valentīna Moskaļenko grāmatā “Kad mīlestības ir par daudz”.

Sievietes nav vainīgas. Un pat tikšanās apstākļiem ar partneri nav nekāda sakara. Svarīgāk – kāda bijusi viņu bērnība, kādas attiecības bijušas vecāku ģimenē. Tieši tas parasti atšķir tās sievietes, kurām nepaveicas mīlestībā.

Viņas bieži nāk no disfunkcionālām jeb neveselīgām ģimenēm, kurās viņu emocionālās vajadzības netika apmierinātas. Piemēram, tēvam vai mātei var būt bijis alkoholisms.
Sievietes, par kurām ir slikti rūpējušies, sāk aizpildīt savu neapmierināto vajadzību pēc uzmanības, papildus rūpējoties par kādu, īpaši par vīrieti ar sarežģītu likteni, vīrieti, kuram ir ļoti nepieciešama palīdzība, aprūpe. Viņa kļūst par viņa sievu, māsu un māti. Viņas aicinājums ir glābt.

Sakarā ar to, ka bērnībā šīm sievietēm nav izdevies vienu vai abus vecākus pārvērst par gādīgu, mīlošu mammu un tēti, pieaugušā vecumā viņas piesaista emocionāli nepieejami vīrieši, kurus viņas cenšas mainīt ar savu bezgalīgo mīlestību.

Bērnībā piedzīvojušas šausmas, ko radīja atstumtība, šīs sievietes dara visu iespējamo, lai nepieļautu attiecību izjukšanu ar mīļoto vīrieti.

Šīs sievietes apstājas bez laika, pūļu un pat naudas izmaksām, ja tas “palīdz” mīļotajam vīrietim.Pieradušas pie mīlestības trūkuma ģimenē, šīs sievietes ir gatavas gaidīt, cerēt un darīt visu, lai iepriecinātu savu izredzēto.

Šīs sievietes ir gatavas uzņemties daudz vairāk nekā piecdesmit procentus vainas, atbildības jebkurās attiecībās.

Šo sieviešu pašvērtējums ir ļoti zems, un dziļi sirdī viņas netic, ka ir pelnījušas būt laimīgas. Drīzāk viņas ir gatavas ticēt, ka vēl ir jānopelna tiesības baudīt dzīvi.

Šīm sievietēm ir ārkārtīgi liela vajadzība kontrolēt sava vīrieša uzvedību, jūtas un domas. Viņas sargā savas attiecības kā sargs sardzē, jo bērnībā ir dzīvojušas nedrošības vidē. Viņas cenšas visur un visās lietās palīdzēt citiem, kļūt vajadzīgas un pat neaizstājamas. Bieži šādas sievietes izvēlas tā sauktās palīdzošās profesijas (medicīnas darbiniece, psiholoģe, audzinātāja, skolotāja, viesmīle u. c.).

Attiecībās viņām svarīgāk ir tas, kā vajadzētu būt, nevis izveidojusies situācija; viņas vairāk sapņo, nekā dzīvo.

Viņu mīlestība un mokas ir ļoti smagas gan viņām, gan viņu partnerim. Tā ir “visaptveroša un sūrstoša” mīlestība.

Viņām var būt nosliece (emocionāla vai ģenētiska) uz atkarību no alkohola, narkotikām, medikamentiem, noteiktiem pārtikas produktiem (piemēram, saldumiem).

Viņas piesaista cilvēki ar problēmām, kurus nepieciešams “glābt”, viņiem ir tuvākas situācijas, kurās valda haoss, nenoteiktība, emocionālas ciešanas, un viņi izvairās uzņemties atbildību par sevi.

Šīm sievietēm var būt tendence uz depresiju, ko viņas cenšas novērst, iesaistoties nestabilās, “vētrainās” attiecībās.

Šīm sievietēm nav pievilcīgi vīrieši, kuri ir laipni, stabili dzīvē, uzticami un par viņām interesējas. Šādi vīrieši viņām šķiet jauki, bet garlaicīgi un blāvi.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Japāņu asinsgrupu saderības horoskops – kuri ir labākie pāri? + Vēl trīs saderības horoskopi!

Domām piemīt spēks: kā mentāli aicināt citu cilvēku pie sevis

Četrpadsmit pazīmes, ka šis vīrietis ir jūsu liktenis. + Vēl piecas trāpīgas atziņas par attiecībām

Desmit domas, kas rodas tikai tad, ja esat nepareizās attiecībās

loading...