Vai Liene Kiviča ir bērniņa gaidībās? Soctīklos jau virmo baumas

10-01-2020

Instagram

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs un jau jau laulātā draudzene – Liene Kiviča – šā gada sākumā kļuva par oficiāli laulātu pāri, un nu soctīklos jau virmo baumas par trīs bērnu māmiņas jauno grūtniecību.

“Mūsu kāzas izvērtās ļoti vienkāršas, mierīgas un sirsnīgas. Labākas kāzas nevar vēlēties. Mūsu kāzu dienā nebija nekā lieka, tikai tas, kas nepieciešams. Mums nebija bagātīga kāzu mielasta galda ar siļķi kažokā un karbonādēm,» piebilst Andris.

Pāris nevēlējās rīkot pompozas kāzas ar kuplu viesu pulku, tieši tādēļ viņu dzīves svarīgajā notikumā klāt bija tikai vedēji – kāzu salona “Bride to Be” vadītāja Aivita Dumberga un pasākumu producents, deju treneris, draugs un Lienes deju partneris Eldars Salvis Rozentāls, kā arī operators Oskars Andersons, kas visus dienas notikumus iemūžināja videofilmā, un fotogrāfs Vilnis Izotovs.

Jau drīzumā uzfilmētais materiāls nonāks gan pie interneta lietotājiem, gan TV skatītājiem, šobrīd jaunais pāris meklē sponsorus, lai šo projektu varētu realizēt.

Lai arī sociālajos tīklos jau uzvirmojušas runas, ka Liene ir bērniņa gaidībās, pāris šo faktu komentē izvairīgi. Liene vien noslēpumaini smaida par ģimenes pieaugumu, ne apstiprinot, ne noliedzot šo faktu.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 14.01.2020 at 08:11 - Atbildēt

    No neoficiāliem avotiem tapis zināms, kādas nedienas turpina vajāt vienu no Latvijas pazīstamākajiem pāriem. Kārtējajā medicīniskajā apskatē, kas nepieciešama Sanitārajai grāmatiņai, atklājusies neplānota grūtniecība. Tā kā pāra finanšu resursi ir izsmelti nesenajā ieilgušajā ceļojumā pa ārzemēm un nepārtrauktajā uzdzīvē elitārās Latvijas uzdzīves vietās, kā piemēram, boulinga klubā Bowlero, grūtniecības pārtraukšana privātā klīnikā nav pa kabatai. Sazinoties ar ziedot.lv un Edija Pipara labdarības organizācijas “Palīdzēsim viens otram” birojiem, noskaidrots, ka pāris pagaidām nav griezies pēc palīdzības, lai iegūtu atbalstu un nepieciešamos līdzekļus aborta veikšanai, Zinot, ka savstarpējā komunikācijā pāra sieviete nereti tiek dēvēta par Nepateicīgo Kuci, bet vīrietis – par Mincīti, tika lūgts stāvokli komentēt arī Labo darbu patversmei “Ulubele”, “Ķepu ķepā” un “MinkuSOS”, kuru birojos palīdzības lūgumu ne noliedza, ne apstiprināja, aizbildinoties ar klientu konfidencialitāti un darbībām tikai ar dzīvnieku sugu pārstāvjiem pēc šķiriskās piederības, ne nosaukuma. Tāpēc netiek izslēgts, ka viņi apsver arī iespēju pavisam drīz nākt klajā ne tikai ar nule izskanējušo paziņojumu par saderināšanos, bet arī ar priecīgā gaisotnē noformētu videopaziņojumu, ka grūtniecība ir bijusi gaidīta un abi ļoti priecīgi par notikušo, vai arī kārtējo reizi griezties ar palīdzības lūgumu pie saviem faniem.
    Situāciju gan sarežģī fakts, ka pāris, lai gan ne reizi vien publiski pauduši, ka kopš iepazīšanās sākuma mīlējušies katru nakti, pēdējā laikā kādu periodu nenakšņoja kopā, kas viņiem rada nepārliecinātību par pāra vīrieti kā bērna tēvu.
    Cits neatkarīgs avots izteica pieņēmumu, ka grūtniecība iestājusies no pāra neprasmīgi piekoptā anālā seksa, kurš, ja to rūpīgi neizpilda dibenā, nevar kalpot kā droša kontracepcijas metode.
    Latvijas sabiedrībai, kamēr pāris nav nācis klajā ar oficiālu un publisku paziņojumu, atliek vien nogaidīt, tikmēr neklātienē iepazīstoties ar Magones Burkas jaunajām ikdienas rūpēm. Es, savukārt, iesaku nopirkt dažus desmitus loterijas biļešu pie uzticama loto brokera ārpus Latvijas: https://bit.ly/2kJirgR , sagaidīt izlozi, kuras notiek atklāti un godīgi, bez krītošiem laimesta lauciņiem un rezultātu nejaušas nopludināšanas 3 dienas pirms oficiālā izlozes datuma, saņemt laimestu un jau uzreiz Jaunajā gadā doties ceļojumā uz kādu eksotisku kūrortu, tālāk no visa šī ļembasta.