Vai iespējams, ka tavu vīru piebūrusi cita? Septiņas piebūruma pazīmes

25-03-2018

burvestibas


Ezoterikas un maģijas piekritēji par piebūrumu dēvē spēcīgu maģisku iedarbību. Ietekmes spēka ziņā to varot salīdzināt ar lāstu. Piebūrumu var īstenot ne tikai profesionāls burvis, reizēm to paveic arī vienkārši cilvēks ar spēcīgu enerģētiku, bet bez īpašām zināšanām.

Kā liecina neoficiālā statistika, ar piebūrumu tā vai citādi saskārusies katra trešā ģimene. Daži laikus pamana tā iedarbību un parūpējas, lai tā tiktu noņemta. Citi to neatpazīst, un vīrietis uz visiem laikiem pamet ģimeni un pakļaujas mīļākās piebūrumam.

Piebūrumu var noteikt pēc septiņām pazīmēm.
1. Vīrietis pamet ierasto vidi. Cilvēks neeksistē pats par sevi, viņš dzīvo sociumā, viņam ir draugi, paziņas, ģimene un kolēģi.

Piebūrums ir iedarbība ar mērķi atņemt cilvēkam individuālo gribasspēku. Tas liek izjust jūtas, kuras patiesībā šis cilvēks neizjūt.

Spēcīgi mainās personība, un tāpēc ierastā vide kļūst it kā sveša un naidīga. Ja vīrietis pēkšņi pārstājis komunicēt ar tiem, ar kuriem draudzējies ilgus gadus, tā ir pirmā piebūruma pazīme.

2. Vīrietis kļūst seksuāli vēss. Nevēlas atrasties tuvībā ar sievu bez nopietna iemesla.

Vienu vai divus tuvības atteikumus var “norakstīt” uz sliktu noskaņojumu vai pašsajūtu, bet, ja tas notiek regulāri, tā nav norma. Pamēģini savaldzināt vīru, darot to, kas viņam ļoti patīk, un, ja pat tad viņš atteiksies no tuvības, pilnīgi iespējams, ka viņš pieburts.3. Vīrietis sācis bieži slimot. Daudzi kļūdaini pieņem, ka piebūrums ir tikai enerģētiska rakstura iedarbība. Patiesībā jebkura tamlīdzīga iedarbība atsaucas arī uz cilvēka veselību.

Pieburtam vīrietim var saasināties hroniskas slimības, spēcīgi ciest imunitāte. Īpaši cieš potence, vīrietis var sākt izjust problēmas ar erekciju.

4. Vīrietis kļuvis emocionāli nenoturīgs. Piebūrums atsaucas arī uz vīrieša emocionālo līdzsvaru. Ja viņš vienmēr bijis atturīgs un līdzsvarots, bet pēkšņi un bez nopietna iemesla kļuvis raudulīgs, žēloties par dzīvi vai izjust nepamatotas dusmas, viņš atrodas svešā ietekmē.

5. Vīrietis ļoti nogurst. Piebūrums atņem daudz spēka un enerģijas ne tikai tam, kas to uzliek, bet arī tam, kurš ir pieburts.

Vīrietis var sākt ātri nogurt, darba dienas beigās jūtoties kā izspiests citrons. Īpaši viņu nogurdina ģimenes pienākumi – piebūruma mērķis taču ir novērst vīrieti no ģimenes.

6. Vīrietis neizrāda mīlestību bērniem. Nereti tieši bērni notur vīrieti ģimenē. Tādos gadījumos piebūrums sāk ietekmēt arī viņa mīlestību uz bērniem. Vīrietis kļūst auksts, viņu neinteresē ne bērnu panākumi, ne problēmas un pārdzīvojumi.

7. Vīrietis pārtrauc tev pieskarties. Lai vīrietis varētu iemīlēties citā sievietē, viņam jāsarauj pašreizējās attiecības.

Ar šo mērķi kopā ar piebūrumu tiek uzlikts arī “atsalums”. “Atsaldēts vīrs” pārstāj pieskarties savai sievai. Pazūd apskāvienu un skūpsti, vietā nāk pilnīga vienaldzība.

Svarīgi laikus konstatēt piebūrumu un vērsties pēc profesionālas palīdzības, lai to noņemtu, uzskata magi. Jo agrāk tas notiks, jo lielākas iespējas, ka vīrietis atgriezīsies ģimenē.

Sagatavots pēc “Vedmochka.net”

loading...

7 Comments

 1. Nusreta Dominik 31.08.2018 at 12:53 - Atbildēt

  Daudzi cilvēki ir rakstījuši rakstus par to, kā viņiem palīdzēja pareizrakstības avots, bet esmu ļoti pateicīgs šim ļoti lieliskajam burvestības rīkotājam, kurš mani ex vīram atnesa. Šī liecība ir patiess stāsts, un mans vārds ir Nusreta Dominik. Kad es sazinājos ar šo vīrieti, viņš arī ar liecību par viņu rakstīja, un esmu saskāries ar daudzām liecībām par to, kā viņš ir palīdzējis citiem viņu dzīvē. Atgriezties pie ex ir viens no visvairāk iekšējās sajūtas, ko daudzi cilvēki vēlētos piedzīvot it īpaši tāpēc, ka šīs atmiņas ar mūsu ex vienmēr mākoņu prātu, kad kāds cits dara dažas no tām lietām, ko mēs iepriekš izmantojām. Man bija viens vecāks gandrīz 6 gadus un, lai gan mans bijušais vīrs bija tālu no maniem bērniem, es joprojām vēlos, lai kādreiz viņš atgrieztos pie manis. Šis raksts ārsts, ar kuru es saskāru, saukts par DR ISIKOLO, man palīdzēja ar savām vēlmēm, un es priecājos teikt, ka esmu atpakaļ ar savu bijušo vīru un esmu ļoti priecīgs dalīties liecībā ar visiem, lai viņi arī varētu satikties ar šo lielisko ārstu un atrisinātu viņu problēmas. Es nezinu, ko citi varētu justies par to, ka viņu dzīvi atstāj atpakaļ, bet es vienmēr zinu, ka ir slēpšanas svētība ar tikai vienu atkārtotu saikni ar ex. Ja vēlaties veiksmīgi atgriezties ar savu ex, sazinieties ar šo burvju autoru pa e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com. zvanu vai Whatsapp viņam par +2348133261196 un dalīties ar lielisku liecību pārāk tāpat kā es.

 2. elza 08.02.2019 at 12:09 - Atbildēt

  Ak, dzīvot atkal pēc tam, kad ir bijis daudz stresa un sirdsdarbības. Es vēlos pateikties Greatlapolai par to, ka mana dzīve un mana mājvieta atkal atkal apvienojos, lai pārliecinātos, ka pasaule zina par jums. jārīkojas, tas ir padoms viņam par šo informāciju: Greatlapola67@gmail.com vai whatsap / zvaniet viņam +2349034970099

 3. Brianna Owen 01.06.2019 at 19:48 - Atbildēt

  Šogad 2019. gads man bija tik svētīgs, ka Dievs man ir devis iemeslu atkal dzīvot laimīgi pēc tam, kad trīs mēnešus bija sabojāta sirds, kad mans vīrs mani atstāja novārtā un atgriezās pie sava mīļotāja. Es cietu un izbraucu visu veidu emocionālo spīdzināšanu, jo es nevarēju saņemt nekādu palīdzību, lai saņemtu manu vīru atpakaļ, kamēr mans kolēģis, kurš man deva savu pilnīgu pārliecību par to, ka viņš var palīdzēt man. Es sazinājos ar Dr Wealthy, un es uzklausīju viņa vārdus un sekoju instrukcijām, ko viņš man devis. Vai jūs varētu uzskatīt, ka mans vīrs atgriezās mājās 12 līdz 16 stundu laikā, kā viņš teica, un šodien mana laulība ir atjaunota un es esmu tik pateicīgs, pateicīgs un pateicīgs Dievam par Dr Wealthy izmantošanu, lai saņemtu savu vīru atpakaļ pēc 3 mēnešiem salauzta laulība. Vai ir kāds, kas tur ir nepieciešams, lai atgrieztos pie viņa vai viņas mīļākā vai vajag jebkāda veida palīdzību? Tad es iesaku jums sazināties ar Dr Wealthy tagad, izmantojot savu e-pasta ID: wealthylovespell@gmail.com VAI varat arī uzzināt viņu par +2348105150446, lai iegūtu vairāk informācijas. Dievs jūs svētī

 4. Ieva 08.10.2019 at 01:23 - Atbildēt

  Poté, co byl s ním sedm let, se se mnou rozešel. Udělal jsem všechno, abych ho přivedl zpět, ale všechno bylo marné. Chtěl jsem ho tolik zpátky kvůli lásce, kterou k němu mám, a prosil jsem ho o všechno, dal jsem sliby, ale on odmítl. Vysvětlil jsem svůj problém někomu online a navrhla, že bych se měl raději spojit s kouzelníkem DR ILEKHOJIE, který by mi mohl pomoci seslat kouzlo, aby ho přivedlo zpět, ale já jsem typ, který nikdy v kouzlo neveril, neměl jsem na výběr, než to zkusit . Poslal jsem kouzelníkovi kouzla a řekl mi, že není problém, že všechno bude v pořádku před dvěma dny, že se mi můj bývalý vrátí před třemi dny, vrhl kouzlo a překvapivě druhý den, bylo kolem 16 hodin. Můj bývalý mě zavolal a byl jsem tak překvapen, takže jsem odpověděl na volání a vše, co řekl, bylo to, že litoval všeho, co se stalo, že chtěl, abych se k němu vrátil, že mě tolik miluje. Byl jsem tak šťastný a šel k němu, tak jsme spolu začali šťastně žít společně. Od té doby jsem slíbil, že kdokoli, koho znám, má problém se vztahem, pomohl bych takové osobě tím, že ho odkážu na jediného skutečného a mocného kouzelníka, který mi pomohl s mým vlastním problémem a který se liší od mého všechny ty falešné tam venku. Kdokoli by mohl potřebovat pomoc s kouzlem, jeho e-mailem: gethelp05@gmail.com nebo jeho WhatsApp / Viber ho na: +2348147400259

 5. Juan Matthias 13.10.2019 at 04:24 - Atbildēt

  Vrátil jsem se zpět se svým bývalým přítelem s pomocí Dr. AJAYI nejlepšího kouzelníka online a vřele doporučuji Dr. AJAYI každému, kdo potřebuje pomoc. Chci svědčit o tom, jak jsem se vrátil můj přítel poté, co se rozešel se mnou, jsme spolu 4 roky, nedávno jsem zjistil, že můj přítel měl poměr s jinou dívkou, když jsem ho konfrontoval, vedlo to k hádkám a on Nakonec se se mnou rozešel, snažil jsem se všechno, co jsem mohl, abych ho dostal zpět, ale bezvýsledně, dokud jsem neuviděl příspěvek ve fóru o vztazích o kouzelníkovi, který pomáhá lidem získat zpět svou ztracenou lásku pomocí kouzla Love, zpočátku jsem o tom pochyboval ale rozhodl se to zkusit, když jsem kontaktoval tohoto kouzla pomocí jeho e-mailu a řekl mi, co mám dělat, a udělal jsem to, Pak mi udělal kouzlo Love. O 48 hodin později mi můj přítel opravdu volal a řekl mi, že mi tolik chybí, tak úžasné !! Tak se vrátil ten samý den se spoustou lásky a radosti a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou mi způsobil. Od toho dne byl náš vztah nyní silnější, než jak tomu bylo dříve, díky děkuji doktoru AJAYI. Je tak mocný a rozhodl jsem se sdílet svůj příběh na internetu, že Dr. AJAYI skutečný a silný kouzelník kouzel, který se budu vždy modlit, aby žil dlouho, aby pomohl svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete svůj Ex zpět Nebo se váš manžel přestěhoval do jiné ženy, už neplakejte, kontaktujte nyní tohoto mocného kouzla. Tady je jeho kontakt: Pošlete mu e-mail na: Drajayi1990@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na + 2347084887094, DĚKUJI dr. AJAYI.

 6. MARIA LORENZO 13.10.2019 at 14:52 - Atbildēt

  Vrátil jsem se zpět se svým bývalým přítelem s pomocí Dr. AJAYI nejlepšího kouzelníka online a vřele doporučuji Dr. AJAYI každému, kdo potřebuje pomoc. Chci svědčit o tom, jak jsem se vrátil můj přítel poté, co se rozešel se mnou, jsme spolu 4 roky, nedávno jsem zjistil, že můj přítel měl poměr s jinou dívkou, když jsem ho konfrontoval, vedlo to k hádkám a on Nakonec se se mnou rozešel, snažil jsem se všechno, co jsem mohl, abych ho dostal zpět, ale bezvýsledně, dokud jsem neuviděl příspěvek ve fóru o vztazích o kouzelníkovi, který pomáhá lidem získat zpět svou ztracenou lásku pomocí kouzla Love, zpočátku jsem o tom pochyboval ale rozhodl se to zkusit, když jsem kontaktoval tohoto kouzla pomocí jeho e-mailu a řekl mi, co mám dělat, a udělal jsem to, Pak mi udělal kouzlo Love. O 48 hodin později mi můj přítel opravdu volal a řekl mi, že mi tolik chybí, tak úžasné !! Tak se vrátil ten samý den se spoustou lásky a radosti a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou mi způsobil. Od toho dne byl náš vztah nyní silnější, než jak tomu bylo dříve, díky děkuji doktoru AJAYI. Je tak mocný a rozhodl jsem se sdílet svůj příběh na internetu, že Dr. AJAYI skutečný a silný kouzelník kouzel, který se budu vždy modlit, aby žil dlouho, aby pomohl svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete svůj Ex zpět Nebo se váš manžel přestěhoval do jiné ženy, už neplakejte, kontaktujte nyní tohoto mocného kouzla. Tady je jeho kontakt: Pošlete mu e-mail na: Drajayi1990@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na + 2347084887094, DĚKUJI dr. AJAYI.

 7. Garry Soctt 05.12.2019 at 08:28 - Atbildēt

  Ahoj, tohle je skutečné svědectví kouzelnického lékaře, který mi pomohl přivést zpět mého snoubence, který opustil já a děti po dobu 10 měsíců. Ztratil jsem veškerou naději, že se můj snoubenec vrátí domů. pokud prožíváte těžký čas ve svém manželství nebo vztahu, nebo chcete zpět své Ex. kontaktujte ho na drjohnsoco@gmail.com nebo whatapp +2348147766277