Skaitļu tabula nākotnes pareģošanai. Kādu skaitli ieraudzīji pirmo?

11-12-2017

skaitli

Daudziem šķiet interesanti uzzināt, kādus pārsteigumus sagatavojis liktenis. Tā vien gribas palūrēt pa nākotnes durvju šķirbiņu! Bet par laimi vai diemžēl tas nav iespējams, tāpēc piedāvājam iesaistīties mazā piedzīvojumu spēlē, kas sniedz ceļazīmi uz nākotni.

Paskaties uz attēlu. Kādu skaitli ieraudzīji pirmo? 257, 708, 629 vai 730?

Kopumā viss šobrīd liecina, ka tu esi beidzot uzelpojis ar pilnu krūti. Tev ir visas iespējas parādīt savas prasmes un talantus. Ja pašā atbildīgākajā brīdī nenobīsies, tevi gaida finansiāla veiksme un uzplaukums!

Ja nezini, kā rīkoties, piebremzē. Pacenties ieskatīties sevī, tu noteikti jau zini atbildi. Ja vēl šaubies, vērsies pie tiem, kuriem uzticies. Šajā dzīves posmā tev ir daudz enerģijas, tāpēc viss, kas tev vajadzīgs – neļauties slinkumam.

Vientuļi cilvēki varēs atrast otro pusīti, bet tie, kuriem jau ir attiecības, spēs tās nostiprināt.

708

Neļauj ārējiem apstākļiem sevi salauzt. Tev radīsies iespēja sevi parādīt. Šķiet, tu ilgu laiku esi atradies ēnā, ļaujot citiem plūkt panākumu augļus. Tagad ir pienācis tavs laiks. Pavisam drīz radīsies iespēja parādīt visus savus talantus. Apkārtējie būs satriekti, bet arī sniegs vajadzīgo atbalstu.

Pārmaiņas gaidāmas arī finansiālajā jomā. Turpini tādā pat garā, un veiksme nodrošināta!

629

Tava veiksme ir tiešā veidā atkarīga no pārliecības par sevi. Vienkārši tev jāzina: ja nenovērsīsies no ceļa uz mērķi, spēsi sasniegt neiedomājamas virsotnes. Neļauj ārējiem apstākļiem ietekmēt tavu pašvērtējumu. Izvirzi sev grūtus, šķietami pat neatrisināmus uzdevumus. Jo lielāki mērķi, jo labāk!

Jā, nebūs viegli, par to liktenis tevi jau brīdina. Bet, ja tu pārvarēsi visas grūtības, iekarosi Olimpu! Nepadodies, viss ir tavās rokās.

730

Tava bagātība ir tev tuvajos un mīļajos cilvēkos. Pārliecinies, lai tavā apkārtnē būtu tikai tādi un pavadi laiku tikai domubiedru lokā, cik vien tas iespējams. Dali ar viņiem savas dzīves jaukākos brīžus. Drīz sapratīsi: kontaktēšanās ar tuviniekiem ir tava lielākā laime un bagātība.

Ja šobrīd esi viens, liela iespēja, ka drīzumā satiksi savu likteni. Ja tev jau ir otrā pusīte, attiecības kļūs saprotošākas.

loading...

1 Comment

  1. Antra 09.05.2017 at 16:27 - Atbildēt

    Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 30 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 48 000 000 eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Aizpildi savu Veiksmes kombināciju jau šodien pie godīgu izložu organizētāju brokera un pārvērt dzīvi sapnī! http://bit.ly/2en6QyG