Uzzini, ko par cilvēku pastāsta matu krāsa!

17-12-2017

How-To-Pick-The-Right-Hair-Color-According-To-Your-Skin-Tone-4


Izrādās, matu krāsa spēj visai daudz pastāstīt par cilvēka raksturu.

Rudi. Šī būtne ir spītīga un viegli aizkaitināma. Labprāt nodarbojas ar sportu, ir godkārīga. Ja tai turklāt ir kvadrātveida seja, tad lieliski vada auto un spēj apgūt jebkuru vīrieša profesiju. Ja seja ovāla, sievišķīga – viņai piemīt talants, piemēram, rakstīt dzeju. Viņa nav diplomāte un ir nepacietīga. Bieži rīkojas aizrautīgi un riskanti, neatzīst kompromisus. Tas ir pret¬runīgs raksturs – gan maigs, gan skarbs, gan Sīkumains, gan augstsirdīgs. Palaižot vaļā šos rudos matus, no tiem plūst, neatvairāmi magnētiski fluīdi.

Šo personu vai nu ienīst, vai dievina. Pret pretējo dzimumu tā izturas nicīgi. Šādam raksturam un temperamentam derētu enerģisks gara auguma pavadonis ar pelēcīgiem vai brūniem matiem.

Šādai meitenei patīk zila, zaļa, melna un balta krāsa. Ari putni un dzīvnieki, it īpaši zirgi un suņi. Šim raksturam tuvs ir apkārtējās dzīves mutulis. Lai kā tāda būtne cienītu ģimenes saites, tās viņai nav galvenās. Viņa ir dalījumu cilvēks, ar viņu viegli sadarboties. Lieliska līdere jebkurā jomā.

Pelēcīgi. Vienmēr dzīvīga, jautra un saprātīga būtne. Labprāt ceļo. Spējīga iemācīties pilnīgi visu un turklāt ļoti ātri. Talantīga, darbīga, ar izlīdzinātu raksturu.

Tai ir daudz draugu, jo šī persona ir lieliska sarunu biedrene, kas iemīļota sabiedrībā, tikai… dvēseles dziļumos viņa ir visai atturīga un prot parūpēties par savām interesēm.

Slaidai meitenei ar pelēcīgi brūnganiem matiem raksturs ir mazliet noslēgts. Ja viņai ir balta āda, tas ir maigāks un sentimentālāks. Gaume gandrīz vienmēr visai daudzveidīga. Šī persona prot lieliski savaldīties. Uzmana savu veselību un ārieni. Ja tai ir tumšas acis, tad labprātāk nodarbojas ar kādu tehnisku darbu, ja gaiši zilas – ar humanitāru. Piemēram, ar lietišķo mākslu, literatūru. Neliela auguma meitene var kļūt par dejotāju. Gara un slaida – par lielisku sekretāri.

tumsmate_blondine
Gaiši. Šī būtne visbiežāk ir kautrīga, laba un maiga. Var būt sapņaina, melanholiska, reizumis kaprīza. Attiecībās ar pretējo dzimumu biežāk pasīva, lai gan mīlestībā var būt ļoti uzticīga. Bieži raud, labi ziņot, ka asaras viņai piestāv. Ja melo, tad visai veikli un bieži. Tiesa gan – bez ļauna nolūka. Vairāk gan – lai labotu vai izskaistinātu stāvokli. Nav īpaši darbaspējīga, par to, ko dara, pārāk dziļi nepārdzīvo. Taču, ja ir labs priekš¬nieks, ir ļoti laba darbiniece, lai gan bez godkāres. Dzīvē gandrīz vai.ideāliste, turklāt sentimentāla, ciena maigus pasteļtoņus, mīl sniegu, mākoņus un dzeju.

Viņai par pavadoni der cilvēks ar pelēcīgiem vai brūniem matiem. Var izveidoties nopietns romāns. Ir vērts riskēt. Taču nevajag aizmirst: ja gaišmate saka: “Es tevi mīlu!” – tas vēl neko nenozīmē. Viņa drīz vien var no saviem vārdiem atteikties.

Tumši. Tas ir stiprs, pavēlniecisks, nopietns raksturs. Šāda būtne var būt viltīga, gudrā, pacietīga. Apveltīta ar apķērīgu prātu, lieliski orientējas gan diplomātijā, gan politikā. Spējīga īstenot jebkādus projektus – pat vissarežģītākos. Darbojas lēnām, bet pārdomāti. Pretestība viņas enerģiju tikai dubulto.

Tumšmate ar baltu ādu – izdarīga un taupīga saimniece.

Ja šāda meitene iemīl, tad var būt gatava atdot dzīvību mīļotā cilvēka dēļ. Šīs personas apķērīgais prāts ļauj viņai pieciest šā vīrieša biežo nokavēšanos, taču gadījumā, ja kaut kas apdraud abu attiecības, satrieks visu. Pat viņu. Un sevi.

Brunete ģērbjas atturīgi un pārdomāti. Tai patīk melna un sarkana krāsa, maigs apgaismojums, nepatīk liela burzma. Piemīt nosliece uz vientulību un saspringtu darbu.

Apprecas bieži vien vēlu. Vīriešus mēdz atbaidīt viņas prāts, griba, koķetības trūkums.

Taču tie velti no viņas baidās. Ja pavadonis ir ar pelēkbrūniem matiem vai gaišmatis ar maigu un kautrīgu raksturu, tad iesakām tam precēt bruneti. Jūs abus gaida jauka kopīga nākotne.

loading...