Uzzini, kas tu esi: optimists vai pesimists?

08-01-2019

0.thumb.jpg.f22b9604c5a4bcf869dd91a67590523d

Mums bieži saka – tu jau esi tāds optimists. Vai otrādi – neesi tik pesimistisks! Bet patiesībā katrā no mums ir kāda daļiņa no optimista un kāda – no pesimista, tikai viena personības šķautne ir izteiktāka. Izvēlies tīģeri un uzzini par sevi!

Pirmais tīģeris
Tu esi pārliecināts optimists. Tev nepatīk skumt un žēloties, un tu izvairies no tādu cilvēku sabiedrības, kuriem dzīvē viss šķiet slikti. Tu esi cieši pārliecināts, ka visas nepatikšanas agri vai vēlu beigsies ar labu iznākumu, ja kaut ko pats darīsi, lai tā notiktu.

Otrais tīģeris
Tu esi reālists. Tu redzi lietas, attiecības, cilvēkus un situācijas tādas, kādas tās šajā brīdī ir. Tu nesaproti sapņotājus un necieni vieglprātīgus cilvēkus.

Trešais tīģeris
Tu esi piesardzīgs pesimists. Katrā lietā, cilvēkā, situācijā tu vispirms ievēro to, kas var radīt nopietnas problēmas. Tev nav saprotami mūžīgie optimisti, reizēm viņi tevi kaitina.

Ceturtais tīģeris
Tu esi drīzāk pesimists nekā optimists. Tu esi pārliecināts, ka ceļš uz panākumiem nav rozēm kaisīts un manna no debesīm nekrīt. Tu netici veiksmei, laimīgam gadījumam, brīnumiem un citām nepelnītām likteņa dāvanām.

Piektais tīģeris
Tu esi vairāk optimists nekā pesimists. Tu esi pārliecināts un tālredzīgs cilvēks. Tu proti domāt un analizēt, pirms kaut ko uzsākt. Tu garantē katras lietas, attiecību veiksmīgu iznākumu, ja esi nolēmis veltīt tam savu laiku un spēkus.

loading...