Uzmundrinājuma horoskops. Kā skumjas un pagurumu pārvarēt katrai zodiaka zīmei

23-09-2019


Laiku pa laikam ikviens cilvēks jūtas nomākts, un rudenī šāda noskaņa pārņem īpaši bieži. Atbrīvoties no skumjām domām un rast spēku aktīvai dzīvei palīdzēs astrologu padomi.

Rudens depresija var skart pēkšņi, laupīt spēkus un dzīvesprieku. Astrologi iesaka visas zodiaka zīmēs dzimušajiem iepazīties ar tieši viņiem iedarbīgiem padomiem, kā izvairīties no rudens depresijas.

Auns

Dzīvespriecīgie un aktīvie Auni reti skumst, jo viņiem tam vienkārši nav laika. Lai saglabātu aktīvu noskaņojumu, Aunam pietiek turpināt visus iesāktos darbus un baudīt dzīvi visās tās izpausmēs.

Pastaiga parkā, prieks par košajām rudens krāsām, pavārtīšanās lapu kaudzē un pat kāds pārgājiens – tas viss palīdzēs Auns iegūt papildu spēkus un neļauties depresijai.

Vērsis

Vari doties ceļojumā, kaut arī neilgā, mainīt tēlu, kā arī iegādāties dažus siltus un košus rudens apģērbus.

Vēl Vērsim pārvarēt skumjas par aizejošo vasaru palīdzēs mākslas terapija. Pateicoties šai nodarbei, būs vieglāk atgūt spējus un atmodināt iesnaudušos talantus.

Dvīņi

Dvīņiem astrologi iesaka ķerties pie iekšējās harmonijas atjaunošanas un domu sakārtošanas.

Pārvarēt rudens skumjas tiem palīdzēs vēlme pēc pārmaiņām uz labo pusi un cīņa ar saviem trūkumiem. Šīs zīmes pārstāvji arī smagi pārdzīvo vientulību, tāpēc vērts biežāk doties pastaigās ar draugiem, lai uzlādētos ar mundrumu un aizpildītu robu saskarsmē.

Vēzis

Vēzim viltībā pārspēt rudens depresiju aizņemtība. Plānu veidošana aizņems visas domas un neļaus skumjām pārņemt tavu apziņu. Plāni var skart ne tikai darbu un privāto dzīvi, bet arī mājas labiekārtošanu.

Dizaineru darbu iepazīšana un iepirkšanās būs lielisks manevrs uzmanības novēršanai, turklāt Vēzis gūs labas idejas mājoklim, kuras varēs īstenot jau šajā rudenī.

Lauva

Lauvām slēpties no skumjām nav jēgas, jo šīs zīmes pārstāvju uzmanību tādi sīkumi vienkārši neskar.

Viņu misija ir atbalstīt rudens depresijas, sanīkuma un nīgruma upuris. Sirsnīgas sarunas, darbs un izklaides liek laikam paskriet nemanāmi, un, skat, jau tuvu Jaungada gaidīšanas periods.

Jaunava

Jaunavām, kā tas bieži notiek, palīdzēs aktīvs darbs. Astrologi iesaka atcerēties savus grandiozos plānus un vēl nesasniegtos mērķus. Čakls darbs aizpildīs arī brīvo laiku, neatstājot depresijai vietu, kur iespraukties.

Tās Jaunavas, kas nav paspējušas atpūsties vasarā, var uz brīdi nolikt darbu pie malas un doties uz siltām zemēm vai kādu kūrortu, lai uzlādētos ar pozitīvām emocijām un mundrumu.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...