Uzmanīgi paskaties savā plaukstā. Kāda īpaša talanta iezīmes tur redzamas?

31-12-2017

plaukstas

Hiromantija šobrīd bauda īpaši lielu popularitāti, vismaz daudzi tai seko vaļasprieka līmenī un cenšas uzzināt, ko nozīmē dažādās līnijas, iedobītes un pauguriņi plaukstā.

Iespējams, nezināji, ka pati plauksta arī daudz var pateikt par cilvēka raksturu un īpašajām dotībām!

Piedāvājam klasifikāciju pēc plaukstas pamata tipiem. Viss, kas jādara: uzmanīgi apskati savu plaukstu un atrodi skaidrojumu turpmākajās lapās.

uguns

1. UGUNS stihijas plauksta — platas plaukstas un īsi pirksti

Cilvēki ar šādām plaukstām atbilst Uguns tipam. Viņi atbilst savai stihijai: impulsīvs raksturs, stūrgalvība, viņi zina, ko vēlas saņemt no dzīves. Viņi ir ļoti aktīvi, viņu virzošais spēks ir kaislība.

Ja tev ir šāds personības tips, tu esi dzimis līderis un iedvesmotājs. Nelaid garām nevienu iespēju, lai pilnveidotos, un tu gūsi panākumus.

zeme

2. ZEME — īsi pirksti un mazas, kvadrātveidīgas plaukstas

Šādu plaukstu īpašnieki ir ļoti piesardzīgi, viņiem pats galvenais – stabilitāte. Ja esi darba devējs, pievērs uzmanību darbiniekiem ar tādām plaukstām, jo viņi ir ļoti strādīgi un pieraduši pilnībā nodoties darbam.

Tāpat šie cilvēki ir ļoti atbildīgi un darīs visu, lai izpildītu saistības, kuras uzņēmušies.

Ja tev ir tādas plaukstas, tas nozīmē, ka tev patīk darboties ar rokām. Varbūt tev vērts arī to pārvērst par savu karjeru un profesionālu nodarbi? Iespējams, tieši tā atklāsies tavi lielākie talanti.

gaiss

3. GAISS — vienāds pirkstu un plaukstas garums

Šāda tipa cilvēki ir nedaudz egoistiski. Viņiem bieži ir augsts intelekta līmenis, bet viņi raduši koncentrēties tikai uz sevi un savām vajadzībām. Viņi ir gana sabiedriski, bet var šķist izolēti no lielākās sabiedrības daļas.

Bet tāda ir viņu rakstura iezīme, nekur no tās nav iespējams aizbēgt!

Arī tev ir tādas plaukstas? Tātad tev jāizvēlas profesija, kas atbilst tavam temperamentam.

Bieži šāda tipa cilvēki kļūst par rakstniekiem un skolotājiem, iespējams, arī tu varētu atrast savas dzīves piepildījumu kādā no šīm jomām.

udens

4. ŪDENS — šauras, izstieptas plaukstas un ļoti gari pirksti

Šie cilvēki ir ļoti jūtīgi un romantiski. Viņu izredzētajiem ļoti paveicies, jo šāda tipa cilvēki gatavi pilnībā
atdoties attiecībām un darīt visu, lai mīļotais cilvēks justos patīkami.

Viņiem ir spilgta iztēle, kas palīdz kļūt par lieliskiem mīlniekiem.

Ja tev ir šādas smalkas rokas, iespējams, tu varētu būt mūziķis? Tavi garie pirksti lieliski iederētos uz kāda instrumenta stīgām.

Avots: tayni-mirozdaniya.ru

loading...

1 Comment

  1. Raimonds no LotoGuru.eu 17.12.2016 at 13:38 - Atbildēt

    Pirmā iemaksa par labu auto jau šogad? Izsmalcināta rotaslieta mīļotajai sievietei, dāvanas tuviniekiem, traka Jaungada ballīte draugu lokā un nedēļas atvaļinājums kādā no slēpošanas kūrortiem? Tu arī to vari! Paspēj piepildī savus slēptākos sapņus vēl šogad. Reģistrējies šeit: https://goo.gl/3OxSEu sagaidi svētdienas izlozi un sāc jaunu dzīvi – tādu, par kuru vienmēr esi sapņojis!