Uzmanību! Šīs divas zodiaka zīmes ir visbīstamākās visā horoskopā

05-04-2018

kakis_dusmigs


Cilvēki, kuri dzimuši bīstamākajās un dusmīgākajās horoskopa zīmēs, noteikti ir arī tavu paziņu lokā. Tāpēc svarīgi zināt, ko no viņiem gaidīt tai vai citā situācijā.

Daži jau pēc zodiaka ir balti un pūkaini, bet citi var būt arī dusmīgi un nikni.

Šodien pastāstīsim par bīstamākajām un dusmīgākajām zodiaka zīmēm. Vispirms jāpiezīmē, ka zodiaka zīme neļauj noskaidrot, cik labsirdīgs vai nikns būs cilvēks. Katrs pats izvēlas savu gaišo vai tumšo pusi.
Tā ir brīvas gribas izpausme.

Tomēr horoskops palīdz uzzināt, kuras zīmes ir vairāk tendētas uz agresiju un var būt bīstamas sliktā garastāvoklī. Zodiaka zīmei bieži ir spēcīga ietekme uz cilvēka personību. Var neticēt astroloģijai, bet noteikti būs interesanti uzzināt, kurām zīmēm agresijas līmenis ir īpaši augsts.

AUNS
Pār Aunu valda enerģiskais un impulsīvais Marss. Labā noskaņojumā Auns ir lielisks draugs un biedrs. Ar viņu nav garlaicīgi, viņš nav slinks un vienmēr gatavs izpalīdzēt. Tomēr, ja gadās sastapt Aunu sliktā noskaņojumā, ja esi viņu ar kaut ko sadusmojis, pār tevi līs ugunīgs pērkons un negaiss. Jo Auns ir Uguns stihijas zīme.

Auni mēdz būt iekarsīgi un spītīgi, ar viņiem grūti vienoties, jo viņi ne vienmēr uzklausa sarunu biedra loģiskos argumentus.

Šajā zīmē dzimušie vīrieši nereti uzskata, ka dažus jautājumus var atrisināt tikai ar dūrēm.SKORPIONS
Arī šī zodiaka zīme atrodas Marsa aizbildnībā. Parasti Skorpioni ir mierīgi un atsaucīgi, kāds viņus var uzskatīt pat par naiviem.

Bet ne visi zina, ka zem miera maskas nereti izceļas veselas emociju vētras.

Piederība Ūdens stihijai norāda uz jutīgu raksturu. Starp citu, Skorpions reti izrāda jūtas, dodot priekšroku tās paturēt sevī.

Bet, ja viņa pacietības mērs būs izsmelts, niknums un dusmas būs neizmērāmas. Tādos brīžos Skorpioni var būt ļoti nikni un pat cietsirdīgi.

Tikai, attīrot dvēseli no zemiskām kaislībām un necienīgām emocijām, viņi spēs atvērties labestībai, mieram un mīlestībai. Šo ceļu jānoiet katram Skorpionam. Viņiem reizēm šķiet, ka dzīve ir līdzīga mūžīgai cīņai. Un te galvenā ir uzvara pār sevi.

loading...