Uzmanību, okults uzbrukums! Desmit pazīmes, ka tev uzlikts lāsts

13-04-2022

lasts2


Nav noslēpums, ka ir cilvēki, kas apveltīti ar milzīgu maģisko potenciālu. Reizēm viņi to izmanto labiem darbiem, citreiz sliktiem.

Lāsta uzlikšana ir nopietns kaitējums otram cilvēkam ar mērķi atriebties pāridarītājam vai vienkārši izrādīt savu spēku. Diemžēl ātri un nekļūdīgi noteikt lāsta pazīmes izdodas ne vienmēr, atzīst ezoteriķi, norādot desmit pazīmes, kas esot visraksturīgākās šādai negatīvai iedarbībai.

1. Nakts murgi
Regulāri vai atkārtoti slikti sapņi var būt pazīme, ka kāds ļauns un nelabvēlīgs spēks ieguvis pieeju tavam saprātam.

Sapņi var būt par to, kā tevi nogalina, ievaino, sakož čūska, sadzeļ skorpions, tu krīti no liela augstuma. Ja piedzīvo tamlīdzīgus sapņus, tā var būt pirmā pazīme, ka tev uzlikts lāsts.

2. Enerģijas zudums
Ja kādreiz juties enerģijas pilns un tiecies dzīvot pilnasinīgu dzīvi, bet tagad jūties slābans un tevi māc drūmas domas, iemesls var būt lāsts.

3. Finansiāli zaudējumi
Ja pēkšņi esi zaudējis darbu, dzīvesvietu vai izjutis citu finansiālu triecienu, iemesls var būt lāsta uzlikšana.

4. Grūtības attiecībās
Ja agrāk ideālā laulībā vai attiecībās pēkšņi sākušās problēmas, tas arī var būt lāsta pazīme.

Iespējams, tavas attiecības kļuvušas saspringtas, jūs bieži strīdaties un konfliktējat. Tas viss liecina, ka kāds nelabvēlis pacenties ienest šķelšanos jūsu ģimenē.

5. Veselības problēmas
Ja tev pēkšņi radušās problēmas ar veselību, dīvainas alerģijas, galvassāpes, panikas lēkmes, bailes iziet no mājas, agrāk nebijušas bailes no augstuma vai citas neizskaidrojamas bailes, tas var būt cietsirdīga lāsta dēļ.

Tomēr vislabāk gan vērsties pie ārsta – ja speciālists šīm problēmām neatradīs medicīnisku skaidrojumu, vari būt pārliecināta, ka tās ir lāsta pazīmes.6. Sliktas zīmes
Pievērs uzmanību šādām zīmēm: tava ģimenes relikvija salūzusi vai pazudusi mīļākā rotaslieta, tu redzi trīs vārnas kapsētā vai ievēro, ka uz ielas tevi ļauni uzlūko trīs melni suņi.

Tās visas ir sliktas zīmes, kas liecina: tev uzliktas visīstākais lāsts.

7. Neizskaidrojamas sāpes
Ja pēkšņi izjūti neizskaidrojamas sāpes ķermenī, tas ir iemesls aizdomāties. Ja tās nevar izskaidrot arī ārsts, pilnīgi iespējams, ka kāds uz tevi ļauni iedarbojies. Šādos gadījumos visbiežāk sāp muguras lejasdaļa vai vēders, reizēm arī kājas.

8. Miega traucējumi
Ja tu pēkšņi pamosties nakts vidū un nespēj vairs aizmigt, tā var būt lāsta pazīme. Iespējams, kāds pacenties, lai tu nevarētu gulēt, uzliekot lāstu.

9. Problēmas ar likumu
Ja pēkšņi tev radušās problēmas ar likumu, pret tevi ierosināta tiesvedība vai tevi izsauc uz tiesu kā aizdomās turamo, tās arī var būt lāsta pazīmes. Nepatikšanas ar likumu ir droša zīme, ka tev kāds cenšas nodarīt ļaunu.

10. Hroniskas neveiksmes
Ja ilgāku laika posmu vajā neveiksmes, tu izjūti problēmas darbā un privātajā dzīvē, iespējams, arī tās ir lāsta sekas.

Ņem vērā!
Ja tev ir aizdomas, ka patiešām varētu būt uzlikts lāsts, ņem vērā, kā tas notiek.
Kā likums, okults uzbrukums notiek trīs posmos, no kuriem katrs ir nopietnāks un spēcīgāks iedarbības ziņā nekā iepriekšējais.

Tāpēc, ja tev ticis kāda uzsūtīts lāsts, zini, ka nākamais vilnis būs spēcīgāks. Noteikti pievērs uzmanību, vai šie trīs etapi īstenojas. Ja atbilde ir apstiprināšana, noteikti kaut kas jādara, lai no lāsta atbrīvotos.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Astrologi: šiem cilvēkiem nav bīstams ne lāsts, ne ļauna acs

Lāsts: negatīva enerģija, kuru “darbina” tavs vājums

Pazīmes, ka uzlikts nabadzības lāsts. Kā to vislabāk noņemt?

loading...