Uzmanību, meitenes! Šajās trīs horoskopa zīmēs dzimuši puiši var jūs pamatīgi sāpināt

20-07-2019

Katra sieviete agri vai vēlu aizdomājas par attiecībām ar vīrieti. Izvēloties dzīvesbiedru, vairākums daiļā dzimuma pārstāvju iztēlojas partneri, kas viņu mīlēs, būs uzticīgs un izpildīs arī vienu otru kaprīzīti.


Ar tādu vīrieti varētu būt laimīga, domā meitenes. Neviena nevēlas saistīt dzīvi ar skopu un egoistisku partneri. Diemžēl ideālu cilvēku nav, tāpat nav arī ideālu partneru.

Zvaigznes var pateikt priekšā, kādām zodiaka zīmēm vērts pievērst īpašu uzmanību, lai nesalauztu sievietes sirdi. Bieži gadās, ka aiz patīkamas ārienes slēpjas ne tik jauka personība.

Horoskopa zīme daļēji ietekmē rakstura īpašības, tāpēc, lai kā skeptiķi šaubītos par astroloģijas patiesīgumu, zodiaka zīmju pārstāvjiem tomēr piemīt kopīgas iezīmes, kas redzamas ikvienam.

Lauva
Lauvas zīmē dzimušie piesaista ar dabīgo šarmu, solīdu un ietekmīgu izskatu. Kā jau zvēru karalim pieklājas, šīs zīmes pārstāvis ir apveltīts ar iedzimtu lepnumu un pašcieņu.

Šīm īpašībām komplektā nāk godkārība un lielas ambīcijas, kas nereti neatbilst realitātei.

Lauvas bieži ir tie cilvēki, kas savas intereses nekad nepakļaus tuvinieku vajadzībām un vēlmēm. Viņa iegribas vienmēr būs pirmajā vietā.

Daudzi Lauvas zīmē dzimuši vīrieši nezina, kas ir uzticība, jo pastāvīgi meklē kādu neeksistējošu ideālu.

Auns
Auna spītīgums un egoisms pārspēj visas citas zodiaka zīmes. Attiecībās Auns izvēlas tikai visu pašu labāko, nav jēgas gaidīt, ka viņš piekāpsies mīļotā labā. Var gadīties, ka pēc dažiem kopā nodzīvotiem gadiem sievietei attīstās mazvērtības komplekss.

Vērsis
Merkantilisms parasti piemīt sievietēm, bet Vērša zīmē dzimuši vīrieši ir izņēmums šim likumam. Ja pašpietiekamai sievietei uzmanību izrāda šīs zīmes pārstāvis, nevajadzētu jūtām ļauties bez apdoma. Vispirms jānovērtē visi īpašumu, tikai pēc tam var iepazīties tuvāk.

Ja tev nav vērā ņemamu īpašumu, arī vajadzētu būt piesardzīgai, jo pēc laiciņa Vērsis dos priekšroku darbam, nevis ģimenei.

Avots: “Esotericblog”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 21.07.2019 at 09:58 - Atbildēt

    Rītos mosties, saproti, ka atkal jāsteidzas uz darbu, kurš nepatīk, kurā netiec novērtēts ne morāli, ne materiāli? Atverot acis redzi sev blakus cilvēku, attiecības ar kuru jau sen vairs nesniedz gandarījumu, bet esi zaudējis cerību satikt un būt kopā ar labāku, sev piemērotāku? Kad pēdējo reizi biji ceļojumā? Iepirkties no sirds, tā, ka nenākas knapināties? Kad pēdējo reizi pārsteidzi savus draugus tā, ka viņi zaudē valodu ilgāk kā uz mirkli?
    Tas viss un vēl daudz kas vairāk ir tikai dažu peles klikšķu attālumā. Izvēlies savus laimīgos skaitļus vairāk kā 193 miljonu eiro Džekpotam SuperEnalotto izlozē un 168 miljonu dolāru Džekpotam MegaMillions biļešu komplektā, kas nav tur kaut kāda Simtgades loterija ar nožēlojamiem 10 tūkstošiem, par kuriem pat kārtīgu jaunu auto nevar nopirkt, un dod sev iespēju laimēt jau rītvakara izlozē, piepildot pat tos sapņus, kuri vēl nav nosapņoti! Negaidi sazin ko, sāc rītu ar aktīvu rīcību, pasper soli pretī savai Laimei https://bit.ly/2Zne76f