Uzkarsē kanēli ar banāniem, izdzer pirms miega. Ieguvumus veselībai pat grūti uzskaitīt!

20-01-2019

banani_kanelis

Uzreiz jāuzsver: šim dzērienam ir savdabīga garša, un daudziem var nepatikt. Toties iedarbības ziņā šis ir ļoti spēcīgs, dabīgs dziedniecisks līdzeklis, kas atjauno organismu, stiprina imunitāti un sniedz jaunus spēkus.

Tādu banānu kokteili pagatavot ir ārkārtīgi vienkārši. Galvenā sastāvdaļa – banāns, kurā ir kālijs, magnijs un fosfors. Kālijs svarīgs visiem muskuļiem, tostarp sirdij. Fosfors palīdz organismam sagremot ogļhidrātus.

Savukārt kanēlis izslavēts kā profilakses līdzeklis Alcheimera, Parkinsona, multiplās sklerozes, ļaundabīgo audzēju un meningīta profilaksei. Svarīgi: dzērienam jāizvēlas dabīgās kanēļa standziņas, nevis pulveris!

Šī apbrīnojamā garšviela palīdz novērst arī neauglību, jo paaugstina sievišķo un vīrišķo hormonu līmeni sievietes organismā. Turklāt kanēlis spēj pazemināt cukura un holesterīna līmeni asinīs.

Šī dzēriena iedarbību jutīsi jau pēc trīs dienām. Pagatavošanai vari izmantot arī pārgatavojušos banānus.

Banāni ar kanēli

Sastāvdaļas
1 l ūdens
2 aplīšos sagriezti banāni
2 kanēļa standziņas

Pagatavošana
Uzkarsē ūdeni ar kanēli. Siltā ūdenī liek banānus, ļauj ūdenim uzvārīties.

Atdzesē un izdzer stundu pirms iešanas gulēt.

Laba gremošana, ciešs miegs, atmiņas uzlabošanās, hemoglobīna līmeņa pieaugums – tā ir tikai neliela daļa no ieguvumiem no banānu uzlējuma lietošanas. Lieliski nomierina nervu sistēmu, noteikti izmēģini!

Avots: “Lifehack-Pro-Dachu”

loading...