Upeņu lapas izvada sāļus no organisma. + Citas receptes sāpošām locītavām

28-04-2021
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Sāpes locītavās ir ļoti nepatīkama kaite, kas sagādā daudz neērtību: ir grūti pārvietoties, iekāpt transportā, kur nu vēl iesaistīties kādās aktīvās darbībās. Ir ļoti daudz sāpju cēloņu: artrīts, deformējošais artrīts, artroze, locītavu iekaisums, sāļu nogulsnēšanās, poliartrīts, reimatisms. Pašsajūtas uzlabošanai – dažas universālas receptes no tautas medicīnas pūra.* Pret sāpēm locītavās var lietot melisas uzlējumu vai novārījumu (pagatavotus attiecībā 1:10) – pa ēdamkarotei 3–4 reizes dienā.

* Ieteicami kauleņu augļi. Tos var lietot gan svaigā veidā, gan žāvētus, gan ievārījumā.

* Pret daudzām kaitēm, to skaitā arī sāpēm locītavās, palīdz vanna ar svaigiem auzu salmiem (0,5–1 kg) un sasmalcinātu auzu salmu kompreses (30–40 g uz 1 litru ūdens).

* Sasmalcinātu ķiršu sēklu un kātiņu novārījums. Ēdamkaroti drogas aplej ar glāzi ūdens, vāra 15–20 minūtes, tad nostādina un izkāš. Lieto pa 2–3 ēdamkarotēm 3–5 reizes dienā pirms ēšanas.

* Vītola vai priedes mizas pulveri var lietot gan sausā veidā pa pustējkarotei 3 reizes dienā, uzdzerot siltu ūdeni, gan kā uzlējumu: pa 1–2 ēdamkarotēm 3–4 reizes dienā.

* Sāļu izvadīšanai no organisma lieto upeņu lapu uzlējumu. Sasmalcinātas lapas aplej ar 1–2 glāzēm verdoša ūdens, 4–6 stundas nostādina, tad izkāš un dzer pa pusglāzei 3–4 reizes dienā.

* Ložņu vārpatas sakneņus (1 glāzi) aplej ar 1 litru verdoša ūdens un nostādina 12 stundas. Uzlējumam pēc garšas pievieno medu un dzer pa pusglāzei 2–5 reizes dienā.

LASI ARĪ ŠOS PADOMUS!

Upeņu pumpuri: garšīga tēja, organismu attīrošs uzlējums, vanna pret dermatītu

Gribi lielisku upeņu ražu? Nemet ārā kartupeļu miziņas!

loading...