Uģis Kuģis: Katrai sievietei jāzina spēku izsīkuma pazīmes!

07-01-2020

Ilustratīvs foto, Pixabay


23. Es visu pati!

Ja jums radusies nostāja, ka visu jādara pašai, jo neviens jau jūsu vietā to neizdarīs, nepalīdzēs, tas ir veids, kā sieviete izdedzina pēdējos spēkus, kas beidzas ar pilnīgu vilšanos citos, bet īstenībā būtu jāviļas sevī, ka nepratāt apstāties! Ja gribat visu izdarīt pati, jābūt gatavai sevi arī piepildīt un neprasīt to no citiem. Ja izvēlaties bīstamo “visu pati” ceļu, jūsu vietā to citi neizdarīs!

24. Apspriešana un nosodīšana

Pieķērāt sevi sēžam un apspriežam politiku, TV zvaigznes, žurnālus un, protams, visus nosodījāt? Rēķinieties: tā jūs visus savus spēkus izlietojāt pilnīgi bezjēdzīgi. Likās jau noderīgi un jautri, bet jebkura sievietes izteikta kritika laupa viņai milzum daudz enerģijas.

Ja godīgi izgājāt cauri šiem punktiem un sapratāt, ka vairākums atbilžu būtu “jā, tas ir par mani”, pienācis laiks atjaunot enerģiju, izmantojot vienkāršus ikdienas darbiņus.

VAIRĀK LASI UĢA KUĢA GRĀMATĀ “PĀRIS. VĪRIETIS UN SIEVIETE VĒDISKAJĀ PASAULES SKATĪJUMĀ”

Cik esmu novērojis, būt par sievieti mūsu sabiedrībā ir diezgan liela uzdrīkstēšanās. Tiklīdz sieviete rīkojas vājāk vai ļauj vīrietim uzņemties vadības grožus, uzrodas bariņš kritiķu, kas izteiks skaļus komentārus par to, ka tu sevi pazemo, tev arī jāstrādā, kur ir sievietes tiesības utt. Tā ir jūsu izvēle, sieviete, būt mīlētai vai cīnīties par mīlestību.

Sievietei nav svarīgi, cik Nobela prēmijas, Oskarus, Latvijas lepnuma balvas viņa saņems, bet daudz svarīgāk viņai ir dzirdēt “paldies par garšīgām vakariņām, paldies, ka tu esi” no vīra un bērniem.

Kas jādara, lai atgrieztos pie sievišķības un laimes, kas slēpjas pašā sievietē? Sieviete ir veidota no mīlestības, viņas daba ir skaistums, viņa var pielāgoties un plūst, tāpēc sievietei ir jārada atmosfēra, kurā ir miers un harmonija, jāspēj padarīt pasaule skaistāka un jāsajūt tās burvība.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...