Uģis Kuģis: jaunieši rietumu kultūrā pārāk aizraujas ar ārišķīgumu un sasteidz attiecības

01-05-2020

Foto – no privātā arhīva

Rietumu pasaulē, tostarp Latvijā milzīga problēma ir tā, ka jaunieši īsti neprot veidot attiecības, jo viņiem nav laba parauga, no kā mācīties, pārliecināts ir vēdiskais filozofs un grāmatu autors Uģis Kuģis.

Tas ir skumji, bet manās lekcijās ir pilns ar jaunām vientuļajām māmiņām un vīriešiem, kas īsti nespēj savaldīt savu apakšējo enerģijas avotu,” viņš teica intervijā grāmatu apgāda “Jumava” vadītājam Jurim Visockim.

Kuģis asi kritizēja sociālos saziņas tīklus, kuri, viņaprāt, propagandējot šo “vienkāršo kultūru”, šo piezemēto dzīvi, ārišķīgumu.

Ja tev ir dibens un pupi – tad tā ir dzīves jēga. Ja vīrietim ir BMW, muskuļi un kaut kas vēl, tad tā ir dzīves jēga. Šī ārišķīgā kultūra ir inficējusi mūsu jauniešus. Tāpēc viņi aizmirst, kas ir [patiesas] vērtības,” nožēlu pauda filozofs.

Pēc viņa teiktā, daudzi jauni cilvēki jau nāk no “slimām” ģimenēm, kurās tēvs ar māti nav kopā, tāpēc jaunietis īsti nav saskāries ar to, kāda ir laimīga kopdzīve.

Kuģis uzsvēra, ka jebkurās attiecībās ir jāiemācās neko nesasteigt, jo tikai tad var būt labs rezultāts.

Meitenei pēc pirmās tikšanās reizes, kad vīrietis uzdāvina puķes, nav jāliekas ar viņu gultā. Viņai jāsaprot, ko tad vīrietis patiesībā grib. Ļoti svarīgi ir saprast, ko mēs sagaidām no attiecībām, un tikai tad tās veidot,” uzsvēra Kuģis.

“Attiecības tikai tāpēc, lai tās būtu, nav labs risinājums,” viņš piebilda.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Uģis Kuģis: aplami domāt, ka vēdiskajā kultūrā apspiež sievieti

Uģis Kuģis: Katrai sievietei jāzina spēku izsīkuma pazīmes!

VIDEO: Kāpēc pazīstamais krišnaīts Uģis Kuģis ar sievu guļ atsevišķi

loading...