Ūdrītis jau var nostāvēt kājās, cerību pilna ir Ilona Balode-Ūdre (VIDEO)

16-01-2019
Kadrs no video

Kadrs no video

Par spīti ārstu drūmajām prognozēm, ka mūziķis Rolands Ūdris pēc piedzīvotās smagās avārijas “būs dārzenis”, ar sievas Ilonas un tuvu cilvēku palīdzību panākts būtisks progress: ar ortrozes palīdzību, viņš jau var nostāties kājās pie zviedru sienas un atceras pat dzejoļus, izdevumā “Ieva” raksta žurnāliste Agnese Meiere.

Rolands Ūdris jeb Ūdrītis kopš avārijas ik dienu iziet dažādas rehabilitācijas procedūras, un ar milzīgu darbu un pacietību Ilonai izdevies panākt, ka vīra stāvoklis būtiski uzlabojas.

Viņa atklāj, ka tagad jau Ūdris skaita pantiņus, ir vairākas lietas, ko var izdarīt pats. Savukārt jaunākais sasaniegums esot tas, ka ar ortozi uz kājām Ūdris pats var nostāvēt pie zviedru sienas.

“Lielākā problēma joprojām ir runāšana – viņa žoklis ir tāds kā atslābis, tāpēc ļoti jācīnās par katru skaņu. Viņš saprot vārdus un teorētiski varētu tos pateikt, taču pieklibo ar tehnisko izpildījumu,” atklāj Ilona.

Viņa piebilst – par laimi, Ūdrim ir pārgājis nīgruma un spītības periods, šobrīd viņš ir diezgan pacilātā garastāvoklī un sāk ticēt, ka viss var izdoties.

Jau vēstīts, ka 2016.gada 17.janvārī mūziķi Rolandu Balodi-Ūdri Rīgā notrieca automašīna. Pēc notikušā dziesminieks ar smagām traumām nogādāts slimnīcā, kur sākotnēji ārsti nedeva lielas cerības par viņa izdzīvošanu.

loading...