Ūdens spēj dziedināt un attīrīt. Kā to iesvētīt mājas apstākļos?

07-12-2017

Svētais ūdens

Daudziem ir ļoti labi zināms fakts, ka ūdens glabā informāciju, tomēr par to aizmirstam personiskajā pieredzē.
Manā praksē bija gadījums, kas teicami atspoguļo šo principu. Mēs bijām dziedināšanai paņēmuši svētītu ūdeni no kādas katoļu baznīcas Vecrīgā, stāsta dziedniece Tamāra.

Iepildījām to plastmasas pudelē un vedām uz mājām. Tobrīd kārtīgi neapskatījāmies, kāds tas ūdens izskatās. Kad mājās gribējām lietot ūdeni kādai ar insultu slimai sievietei, ieraudzījām, ka tas ir riebīgi duļķains.

Ieintriģēti pārbaudījām šo šķidrumu ar biorāmīti un konstatējām, ka enerģētiski ūdens ir absolūti nederīgs lietošanai. Kopš tā laika es vienmēr ūdeni iesvētīju pati — katru reizi svaigu porciju. Tieši tik daudz, cik vajadzīgs, lai izlietotu vienā reizē. Gan ar lūgšanām, gan ar labām domām, gan ar pozitīvu enerģiju — paklusējot.

Katram citādi — atkarībā no manas un cilvēka personības. Cilvēkiem, kuri ir neticīgi, ūdeni iesvētot neder Tēvreizes skaitīšana! Nevar uzspiest svešu enerģētiku! Līdz ar to kļūst skaidrs, kādēļ pareizticīgo baznīcā pajautā, vai cilvēks ir kristīts.

Citādi sekas var būt neprognozējamas. To apliecina interesants gadījums, ko pastāstīja man pazīstamā V. Kāda meitene 15. augustā devās svētceļojumā uz Aglonu, un pēc svētceļojuma viņa pēkšņi saslima ar smagu slimību.

Enerģija, ko meitene saņēma svētceļojuma laikā, bija tik spēcīga, ka, visdrīzāk, veicināja “dusošās slimības” strauju uzliesmojumu.

Tā ir viela pārdomām: vai cilvēks ir gatavs saņemt šo informāciju tik strauji un neparedzēti spēcīgā formā? Un vai tas nav tāpat kā vietā, kur paredzēta piecdesmit vatu spuldzīte, ieskrūvēt divreiz spēcīgāku?
Interesanti, ka atbildi uz jautājumu par svētīto ūdeni saņēmu pirms pāris gadiem: kāda paziņa pastāstīja savu novērojumu, kas notiek ar ūdeni iesvētīšanas laikā, ja tiek pārtraukta batjuškas lūgšana.

Batjuška iesvētīja ūdeni saviem draudzes locekļiem īsi pirms Lieldienām, un šī procesa laikā viņu uz pāris minūtēm atrāva no darba. Pēc tam viņš atgriezās un pabeidza darbu, bet, kad meitene paņēma sagatavoto ūdeni, tas bija kļuvis duļķains un nelietojams. Minēto iemeslu dēļ iesaka uzlādēt un iesvētīt ūdeni cilvēkam pašam. Saņemot cita iesvētītu ūdeni, saņemam arī viņa karmiskās struktūras.

tumblr_m8i6rmeQDH1r49l3lo1_500

Kā iesvētīt ūdeni mājas apstākļos
avots
Šim nolūkam vislabāk izmantot nevis veikalā pirktu ūdeni, bet gan to, kas atrodas dzīvesvietas tuvumā.

Kategoriski neiesaku svarīgām lietām, nopietnai dziedināšanai vai telpu tīrīšanai izmantot ūdeni, kas ņemts no svešām mājām, svešas akas vai ūdensvada. Galvenais: ūdeni vislabāk izvēlēties, kad esat labā emocionālā un fiziski veselīgā stāvoklī.

Ja nav citas iespējas iesvētīt ūdeni un dziedināt sevi pēc slimības vai slimības laikā, iesaku (pēc savas pieredzes) iesvētīt mazu apjomu, piemēram, krūzīti ūdens.

Ūdeni, kas iesvētīts mājiniekam, neiesaku dot citiem cilvēkiem, tas domāts tikai noteiktai personai. Ļoti vērtīga prakse ir savākt lielāku daudzumu ūdens tajās dienās, kas dabā ir paredzētas šādai darbībai.

Pievērsiet uzmanību Mēness fāzei un zodiaka zīmei. Kāds ir jūsu mājas ūdens, kad to savācat dažādos laikos? Īpaši pievērsiet uzmanību ciklam starp dilstošu un augošu Mēnesi. Pavērojiet, kurā Mēness fāzē ūdens saglabājas dzidrs un kad kļūst duļķains.

Benedikta lūgšana ūdens iesvētīšanai
Oxygen Volume 11

Ļoti laba praktiskai izmantošanai — gan ūdens iesvētīšanai, gan enerģētiskās negācijas neitralizēšanai — šāda lūgšana:

“Lai Svētā Benedikta krusts apgaismo ceļu (kam — vārds, uzvārds) un lai ļaunajam garam nav varas pār (vārds, uzvārds).” Šo lūgšanu ieteicams skaitīt kopā ar Tēvreizi. Piemēram, atnākot mājās, novelciet apavus, pārmetiet krustu un noskaitiet šīs divas lūgšanas, lai neitralizētu ārējās vides nesto enerģētiku.

tumblr_m8i6rmeQDH1r49l3lo1_500

Telpu dziedināšana
telpas_udens
Daudzi ir izmēģinājuši telpu attīrīšanas metodi, parastajam ūdenim pielejot svētīto. Tomēr ne visiem zināms, ka telpu attīrīšanas metodi nosaka konkrētas nianses.

1. Telpu atrašanās ģeogrāfiskā vieta (arī āderes).

2. Iemītnieku personīgās enerģijas, kuras viņi ikdienā atstāj telpās.

Mana pieredze liecina — cik telpu, tik attīrīšanas metožu. Vienām telpām der ūdens, citām —
uguns (svece). Ir telpas, kuras labi attīrīt ar aromātiskajiem līdzekļiem. Citas labi padodas attīrīšanai ar krāsu enerģijām. Dažos gadījumos der žāvētu vai svaigu zāļu tēju kvēpināšana. Ieteicami arī tēju maisījumi vai vīraks.

Parastā kļūda, ko pieļauj cilvēki, kam nav personīgās pieredzes darbā ar enerģijām, ir stereotipiska pieeja, izmantojot citu ieteiktus populārus telpu attīrīšanas līdzekļus. Minētos principus raksturo piemērs no manas pieredzes.

Mana kolēģe pēc tam, kad bija nopirkusi savu astroloģisko firmu, nolēma ar lodāmuru attīrīt telpu enerģētiku. Viņa apstaigāja visus stūrus, pārmetot krustu, noskaitot lūgšanu. Pulksteņrādītāja virzienā izgāja cauri visām telpām. Nākamajā rītā šīs telpas tika appludinātas. Blakus telpas, kur atradās datorspeciālisti, nebija cietušas. Es labi atceros, kā viņa “čortojās”, jo nevarēja saprast, kāpēc tā notika.

Atbilde ir vienkārša. Šīm telpām tik spēcīga enerģētika nederēja. Lai kompensētu uguns pārmērību, tika dāvāta ūdens pārpilnība. Jāpiebilst, ka iepriekšējā īpašniece bija gudrāka un telpas tīrīja ar vienkāršu baznīcas svecīti.

tumblr_m8i6rmeQDH1r49l3lo1_500

loading...

1 Comment

  1. unno 18.10.2016 at 11:54 - Atbildēt

    Sveicināti.
    Uztaisīju video uzaicinājumu saviem draugiem, apskaties un novērtē.par udeni
    https://www.youtube.com/watch?v=X6SekXYi5bA&feature=youtu.be