Tuvojas Saules aptumsums. Lūk, kura horoskopa zīme to izjūtīs visspilgtāk!

18-06-2019

2019. gada 2. jūlijs un viss jūlija mēnesis būs īpaši nozīmīgs tām zodiaka zīmēm, kuru horoskopu tas skars, tātad, ja esi dzimis Vēža, Auna vai Svaru zīmē – tā dēvētajās kardinālā krusta zīmēs – aptumsums skars tev nozīmīgas dzīves jomas.

Šīs pārmaiņas varētu jūs ietekmēt ne tikai jūlijā, bet pat veselu gadu.

Kas gaidāms Vēzim?
Vēži ne tikai svinēs dzimšanas dienu, bet var sastapties arī ar nopietnām pārmaiņām. Tas īpaši attiecas uz tiem Vēžiem, kuri dzimuši aptuveni no 31. jūnija līdz 6. jūlijam. Bet spilgtus notikumus var gaidīt arī citi.

Vēžiem var rasties jaunas idejas, kas skars tieši jūs. Varbūt plānosi mainīt tēlu, tiksi pie jauna matu sakārtojuma vai sāksi kādu diētu.

Viss šajā laikā sāktais interesanti piepildīsies nedaudz vēlāk. Šis jums, Vēži, ir ļoti jaudīgs laiks, kad idejas var īstenot daudz ātrāk un vienkāršāk nekā citos mēnešos. Galvenais – bez steigas un visu kārtīgi apdomājot.

Daudzi Vēži centīsies vairāk pelnīt un meklēs jaunus ienākumu avotus. Tas labi, jo mēneša vidū var gadīties lieli neparedzēti izdevumi.

Daži Vēži pārmaiņas var uztver sāpīgi, bet nav vērts uztraukties – ilgtermiņā viss notiks uz labu. Saturna ietekme būs īpaši jūtama, tāpēc arī tieši tagad būs sajuta, ka viss norit ar asinīm un sviedriem. Bet būs daudz arī prieka un patīkamu mirkļu, jo jūsu zīmi apciemos skaistuma un mīlestības planēta Venera!

Avots: “Esotericblog”

IZLASI ARĪ ŠOS RAKSTUS PAR VĒŽA ZĪMI!

1. VAI ESI ĪSTS VĒZIS PĒC HOROSKOPA?

2. KĀDAS IR VĒŽA ATTIECĪBAS AR CITĀM HOROSKOPA ZĪMĒM?

3. VĒŽA ZĪMES HOROSKOPS

loading...

1 Comment

  1. Lelde 19.06.2019 at 07:48 - Atbildēt

    Ir vasaras pilnbrieds, Saulgriežu laiks. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas, Amerikas, par Austrālijas un Japānas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas PowerBall un SuperEnalotto izlozēm, kur Džekpotā nākošajā – šīs nedēļas nogales izlozēs tiks izspēlēti vairāk 92 un 172 miljoni, un, izmantojot Pilnā Mēness spēcīgo ietekmi, jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.