Tuvojas novembra spoguļdatums. Kā izpaudīsies tā spēks?

08-11-2023

Foto – Pixabay

Spoguļdatums nozīmē, ka divi skaitļi atspoguļo viens otru. Piemēram, 21.12. vai 11.11. Dienas skaitlis atspoguļo mēneša skaitli, tādējādi parastajam datumam, kas ietekmē mūsu likteni, ir spēcīgaka ietekme uz cilvēka psihi, un tam piemīt ļoti īpaša enerģija.

Datuma 21.12 gadījumā varam vienkārši runāt par trijnieka īpašību pastiprināšanos. Tas tiek ņemts no dienas skaitļa (21 ir 2+1=3) un decembra mēneša skaitļa (1+2 arī izrādās 3) summas.

Ar 11. novembra datumu viss nav tik vienkārši, jo šeit, no vienas puses, tiek pastiprinātas vieninieka īpašības, kas atkārtojas četras reizes. No otras puses, reducējot līdz vienam skaitlim, tas izrādās divnieks.

Un tas atstās savu nospiedumu īpašajā datumā 11.11.

Šādu datumu enerģijai ir spēcīga ietekme ne tikai tāpēc, ka skaitlis pārsniedz savu parasto spēku. Skaitļa atkārtošanās ļauj atklāt svarīgu saikni ar augstākiem spēkiem. Izmantojiet šīs dienas, lai rīkotu rituālus, piepildītu vēlmes vai pieņemtu svarīgus lēmumus.

Skaitlim 11 ir ļoti pretrunīga daba, jo, no vienas puses, tas pastiprina vieninieka īpašības, bet, no otras puses, tas veido divnieku. Būs iespēja piesaistīt gan viena, gan otra skaitļa labākās īpašības.

Interesanti, ka saskaņā ar numeroloģijas mācībām Vieniniekam un Divniekam piemīt savstarpēji izslēdzošas īpašības.
Taču svarīgi ir arī tas, ka skaitļa atkārtošanās ļauj virzīt savu enerģiju, lai piepildītu savu vēlmi. Kā tas notiek skaitļa 11 gadījumā?Viens ir gribas skaitlis. Jūsu pašpārliecinātība un vēlme sasniegt to, ko vēlaties, būs noteicošais faktors ceļā uz sapņu piepildījumu. Vieninieks sevī nes tādas īpašības kā autoritāte, pašpaļāvība un spēcīgs raksturs. Vieninieks ir pirmais skaitļa numurs, un tas ir līdera skaitlis.

Tāpēc 11.11 viegli uzstāt uz savu, virzīties uz priekšu un pabeigt iesāktās lietas, pārliecinoši gūstot panākumus. Tas nozīmē, ka izteiktā vēlēšanās noteikti piepildīsies.

Divnieks, gluži pretēji, uzsver nestabilitāti un nepastāvību, apvienojot pretstatus. To raksturo maigs raksturs, tiekšanās pēc kompromisa. Atšķirībā no aktīvā Vieninieka tas ir pasīvs un dažkārt pat nosliecas uz atkarīgu pozīciju. No otras puses, šī skaitļa enerģija atver visjutīgākās cilvēka dvēseles stīgas, mācot baudīt skaisto.

Šī skaitļa enerģija veicinās mīlestības vēlmju piepildīšanos un palīdzēs tikt galā ar konfliktiem. Dodot domām tieši jūtas, nevis vēlmi pēc praktiskuma, jūsu sirsnība un labais noskaņojums būs tās svarīgās īpašības, kuru dēļ jūs spēsiet piepildīt kādu senlolotu vēlēšanos. Izmantojiet jebkuru mīlas rituālu, un jūs redzēsiet, cik ātri tā kļūs par realitāti.Turiet emocijas grožos

Ja runājam par negatīvajām īpašībām, kas var izpausties šajā dienā, tad vispirms ir vērts pieminēt impulsivitāti. Vēlams ļoti uzmanīgi kontrolēt savus sapņus, jo pretējā gadījumā tie var atstāt jūs tukšām rokām.

Uzraugiet savu emocionālo fonu! Ja jūtaties aizkaitināts, atrodiet veidu, kā mazināt stresu, tad varēsiet izvairīties no konfliktiem. Neizsakiet nekādas vēlmes pēc atriebības.

Pozitīvi, ka sestdiena nozīmē nevis smagu darba dienu priekšā, bet gan nedēļas nogali. Turklāt tas ir mīlestības laiks. Ļoti palielināsies varbūtība, ka satiksi īstu mīlestību, ja esi neprecējies, vai atsvaidzināsi jūtas jau izveidotā pārī.

Noteikti izsakiet vēlējumu, kas saistīts ar jūsu mīļoto cilvēku: jūs varat stiprināt savas attiecības, ja jums jau kāds ir, vai beidzot satikt savu likteni.

Rituāls vēlmju piepildīšanai

Ja esat nolēmis kaut ko vēlēties, jums tas jādara šādi. Pārdomājiet savu vēlmi no sākuma līdz beigām.

Vēlams to izteikt īsi, varat – vienā teikumā. Uzrakstiet to uz papīra lapas un vēlreiz pārbaudiet: vai formulējumā nav neskaidrību? Vai esat skaidri formulējis savu sapni? Noteikti izslēdziet tādas frāzes kā “es vēlos” vai “vēlos”.

Kad esat pārliecināts par formulējumu, uzrakstiet savu vēlmi 11 reizes. Sagrieziet lapu gabaliņos tā, lai katrs gabaliņš izteiktu jūsu vēlmi no sākuma līdz beigām. Salieciet visus gabaliņus kopā un sakiet: “Mana vēlēšanās piepildīsies, mans sapnis piepildīsies! Pulkstenis nebūs vēl 12, nakts nebūs paspējusi sākt jaunu dienu, un mana vēlēšanās piepildīsies jau tagad”.

Pirms pusnakts (no 11. uz 12. novembri) noliec lapiņas slepenās vietās un stūros, lai neviens tās neatrod. Pietiek, lai tās tur nogulētu vienu nakti, un tad tās var noņemt. Gaidiet, kad tuvākajā laikā jūsu vēlme piepildīsies.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Maģisks Jaunmēness 13. novembrī: seši rituāli vēlmju piepildīšanai

Mēness kalendārs: labākās dienas kāpostu skābēšanai novembrī + receptes

Mēness kalendārs NOVEMBRIM: labvēlīgās un bīstamās dienas

loading...