Tuvojas marta otrais Pilnmēness. Atkal slavenais Zilais mēness!

26-03-2018

meness


Otrais pilnmēness vienā mēnesī jeb Zilais mēness būs vērojams 2018. gada 31. martā. Piedāvājam uzzināt vairāk par šīs neparastās dienas īpatnībām, lai izvairītos no nepatikšanām un nepalaistu garām veiksmi.
2018. gada martā gaidāma reta parādība – otrais mēneša pilnmēness, kādu jau piedzīvojām šā gada janvārī.

Par unikālo to dēvē tāpēc, ka Zilais mēness parasti vērojams ne biežāk kā reizi trīs gados.

Kas īpašs gaidāms 31. martā?
Otrais pilnmēness iestāsies marta pēdējā dienā plkst. 15:37. Šajā dienā Mēness pāries mērķtiecīgās un strādīgās Jaunavas zvaigznājā. Tas nozīmē, ka mums parādīsies lieliska iespēja īstenot plānus un tuvināt veiksmi.

Neskatoties uz to, ka pilnmēnesī astrologi neiesaka sākt jaunas lietas un aktīvi rīkoties, tomēr parādīsies iespēja mainīt dzīvi uz labo pusi. Tomēr, lai to panāktu, nāksies piepūlēties. Pacenties izvairīties no uzmācīgu ļaužu sabiedrības un neiedziļinies viņu problēmās.

Ja vēlies īstenot savus mērķus, visu enerģiju velti tieši to sasniegšanai. Pārējais tev tikai traucēs.Kā otrais pilnmēness ietekmēs cilvēku dzīvi
Kā zināms, pilnmēness nav labvēlīgākais laiks. Šajā periodā cilvēki jūt īpašu spriedzi, kas izpaužas gan fiziskajā, gan psiholoģiskajā līmenī.

Centies izvairīties no konfliktiem, bet, ja tie rodas, pacenties situāciju risināt mierīgi. Pievērs vairāk uzmanības atpūtai un nododies atslābinošai meditācijai.

Otrais pilnmēness ievērojami atšķiras no pirmā. Šajā dienā Mēness ir apveltīts ar īpaši spēcīgu enerģētiku, kas var palīdzēt piepildīt vēlmes. Astrologi iesaka uzmanīgi vērot visas iespējas un izmantot tās.

Turklāt 31. martā iespējams radīt harmonisku un mierīgu vidi savās mājās. Pats galvenais, lai tu pats neprovocētu konfliktus ar tuviniekiem, nebārtu bērnus un skaļi nepaziņotu par savām problēmām un pārdzīvojumiem. Vēlams izrādīt mīlestību, rūpes un sniegt mīļajiem vairāk uzmanības nekā parasti.

Daudzus cilvēkus pilnmēness ietekmēs negatīvi, jo īpaši veselības jomā. Kā likums, šajā periodā saasinās hroniskas saslimšanas, pasliktinās noskaņojums, rodas negatīvas domas. Ja jūti, ka veselība kļuvusi pavisam slikta, noteikti vērsies pie ārsta!

loading...