Tuvojas maģiskais augusta Pilnmēness. Kāds spēks tam piemīt?

11-08-2019


Katru mēnesi Pilnmēness mums nes jaunas iespējas un jaunus riskus – no zvaigznāja, kurā Mēness aktivitāte sasniedz kulmināciju, ļoti atkarīgs, kā noritēs visa diena un arī dažas turpmākās. 15. augustā Pilnmēness noritēs Ūdensvīrs zīmē.

Mēness Ūdensvīrā ir labs laiks: parasti tādas dienas ir veiksmīgas un labvēlīgas. Tomēr Pilnmēness vienmēr nes līdzi arī kādu neparedzamību, tāpēc astrologu padomi nebūs lieki. Visām zodiaka zīmēm, piemēram, vajadzētu kārtīgi izgulēties un nemainīt ierasto dienas režīmu tieši pirms pilna mēness fāzes.

Augusta pilnmēness īpatnības
Par laimi šajā dienā mēness nav saistīts ar kādiem negatīviem astroloģiskiem aspektiem. Tas nozīmē, ka pat tad, ja ceļš uz laimi iet caur nepatikšanām, tās būs iepriekš paredzamas un pārvaramas.

Nav gaidāmas arī spēcīgas magnētiskās vētras, tāpēc meteoatkarīgu cilvēku veselībai netiks sarīkots kārtējais pārbaudījums. Tomēr Pilnmēness, kā parasti, jutīgiem cilvēkiem var izraisīt bezmiegu vai paaugstinātu nervozitāti.

Šajā mēness dienā var droši plānot rituālus, kas saistīti ar Pilnmēnesi. Tā kā nekādu enerģētisku traucēkļu nebūs, nekam nevajadzētu likt šķēršļus labu rezultātu sasniegšanā.

Astrologu ieteikumi 15. augustam
Pilnmēnesī astrologi iesaka nodarboties ar radošām lietām, nebaidīties paust savas idejas un priekšlikumus gan karjerā, gan draugu lokā vai attiecībās. Ļoti veiksmīga diena tiem, kuru darbs atkarīgs no iedvesmas: radošās krīzes paliks aiz muguras viegli un nemanāmi.

Dienu var veltīt pašattīstībai, uzzināt kaut ko jaunu savā profesijā vai paplašināt apvārsni, skatīties filmas un lasīt grāmatas. Svarīgi nepārskatīt jau zināmas lietas, bet censties uzzināt kaut ko jaunu, pat ja šajā brīdī tas nešķiet aizraujošs. Toties gūsi svaigus iespaidus.

Astrologi brīdina neriskēt ar veselību: ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, izgulēties, vēdināt telpas, citādi var sāpēt galva, bet nesēdēt arī caurvējā. Hroniski slimnieki nedrīkst aizmirst par medikamentiem.

Zāļu sievas iesaka Pilnmēnesī vākt ārstniecības augus, īpaši augustā, kad nebūs citu debesu ķermeņu pretrunīgas ietekmes. Var doties dabā vai uz parku, var iegādāties gatavas zāļu tējas un ārstniecības augus.

15. augustā varēs viegli izprast citus cilvēkus: apjaust, kurš patiešām ir tavā pusē, bet kurš ir draudzīgs tikai pats sava izdevīguma dēļ. Cilvēki parādīs savu īsto seju, un tas palīdzēs saprast savu pazīšanās loku un vajadzības gadījumā to koriģēt (vai, tieši pretēji, pārliecināties, ka blakus ir tikai pareizie cilvēki un īsti draugi).

Var nodoties apziņas un apkārtējās telpas higiēnai – izmēģināt meditāciju, lai atbrīvotos no visa negatīvā, uzkopt māju atbilstoši fenšui likumiem.

Veiksmīgi būs arī rituāli mīlestības, veiksmes, labklājības piesaistīšanai.

PILNMĒNESS RITUĀLI LABKLĀJĪBAI

PILNMĒNESS RITUĀLI MĪLESTĪBAI

Avots: “Esotericblog”

loading...