Atkal Jauns Mēness. Izmēģini ekstrasensa Alekseja Fada rituālu naudas piesaistīšanai

21-08-2020

naudas_rituals


Jaunā mēnesī ezoteriķi iesaka veikt dažādus rituālus, kas vērsti uz vēlamā piesaistīšanu: tā var būt nauda, attiecības, veiksme, viss, ko pēc kā cilvēks tiecas un ilgojas, kas vajadzīgs un nepieciešams.

Šīs nedēļas vidū – 25. martā Auna zīmē – sākās kārtējais Jaunmēness periods. Lai to godam sagaidītu, šoreiz piedāvājam televīzijas raidījuma “Ekstrasensu cīņas” 3. sezonas finālista Alekseja Fada ieteiktu rituālu. Viņš ir pārliecināts, ka panākumi neizpaliks!

Vispirms jāiegaumē, ka naudas enerģija ir zaļā krāsā, tai raksturīgais skaitlis – 5, bet stihija – metāls.

Rituāla veikšanai ņem metāla trauku zaļā krāsā, piemēram, skārda bundžiņu. Pats Fads atklāj, ka viņa klienti bieži izmanto alus “Carlsberg” bundžiņu – tā ir zaļā krāsā, bet uz tās redzamais zelta kronis simbolizē labklājības enerģiju. Tikai neuztveriet šo informāciju kā alus dzeršanas propaganda vai slēptu reklāmu. Tas ir tikai špikeris, kur ņemt zaļu metāla trauku, viens no iespējamajiem variantiem.

Zaļajā metāla traukā ieliec 55 monētas pa pieciem vai piecdesmit centiem. Trauku noslēdz, piemēram, ar vasku. Pēc tam izstaigā māju vai dzīvokli, žvadzinot monētas kā “mūzikas instrumentu” un sakiet šādus vārdus: “Ved vajana mani gori”. Ko tas nozīmē, mags neatklāj, bet apgalvo, ka buramvārdi darbojas! Šādi jāapstaigā visas istabas.

Tai pašā laikā iztēlojies, kā pār tevi līst naudas lietus. Ja vajadzīga konkrēta summa, nosauc to skaļi, tikai prasi divas reizes vairāk (arī mazliet jocīgi, gluži kā kaulējoties – bet, ja jādara, jādara!) Rituālu atkārto trīs dienas pēc kārtas, tātad visu Jaunmēness periodu. Fads sola, ka nauda sāks ienākt jau pavisam drīz, un tu būsi patīkami pārsteigts.

Šī rituāla vienkāršība ir apgriezti proporcionāla efektivitātei. Tātad tas ir neticami vienkāršs un apbrīnojami efektīvs. Vēl vēlams Jaunmēness dienā savā guļamistabā palodzes labajā pusē uz nakti atstāt savu naudas maku.

No rīta maku paņem un lieto, kā parasti. Vakarā rituālu atkārto un tā līdz Pilnmēnesim. Tikai viens nosacījums: maciņš nedrīkst būt tukšs, tajā jāieliek vismaz viena papīra banknote. Nauda sākšot vairoties, ka prieks skatīties!

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

1. AUGOŠS MĒNESS UN HOROSKOPA ZĪMES

2. JAUNĀ MĒNESĪ VEICAMI RITUĀLI

3. ĒŠANA UN MĒNESS FĀZES

loading...

3 Comments

 1. Liene 14.01.2018 at 21:04 - Atbildēt

  Baznīca, amuleti, horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība – vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
  Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Savu laimīgo Jaungada loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

 2. Сергей 04.04.2019 at 22:47 - Atbildēt

  Тяга к курению “умирает” навсегда, если воспользоваться дедовским советом http://stopsmokk.blogspot.com Помогает даже заядлым курильщикам с многолетним стажем. Я кypил 23 гoдa пo пaчкe вдeнь, но бросил без моральных и физических усилий за 2 дня! a

 3. aizdevumus 13.04.2019 at 14:08 - Atbildēt

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

  WhatsApp vai zvaniet: +1201865546