Tuvojas ietekmīgs Jauns Mēness Dvīņu zīmē, nesot pārmaiņu enerģiju

10-06-2018

jauns_meness


Turpinās atmodas, garīgās apgaismības un negatīvas enerģijas attīrīšanas gads! Šis ir radikālu pārmaiņu laiks, kas piedāvā citu priekšstatu par dzīvi, dzīvesveidu un mūsu trūkumiem, kas neļauj virzīties uz priekšu.

Tie, kas interesējas par garīgiem jautājumiem un ievēro dažus vienkāršus noteikumus, zina, ka mēs visi varam izmantot šo enerģiju dzīves uzlabošanai. Katrs kosmiskais notikums šajā gadā tieši atspoguļojas uz Zemes, un mūsu dvēseles to sajūt.

Tomēr ne visi apzinās, procesus, kas šogad norisinās uz Zemes. Šajā rakstā – sīkāk par 13. jūnija Jaunmēnesi!
Šis Jaunmēness mums rādīs, ka viss ir plūstošs – kā pati dzīve. Dzīve praktiski nekad nav lineāra, iepriekš noteikta vai pastāvīga. Dzīve plūst, kustās un mainās.

Jaunmēness norisināsies Dvīņu zīmē un atnesīs daudz pozitīvas enerģijas, entuziasmu, radošas spējas un atklātību.

Iespējams, tu joprojām centies atrisināt savas iekšējās problēmas un konfliktus, bet tas ir ļoti raksturīgi Dvīņiem. Tev būs jāvada sava rakstura divējādās puses un jāatrod līdzsvars, jo šis ir periods, kad mums visiem nepieciešams mazliet vairāk satraukuma, risku un kaislību.

Laba ziņa ir tā, ka nav jātic visam, kas ienāk prātā. Jebkurā brīdī vari atlaist domas, kas tev vairs nekalpo, un tā vietā koncentrēties uz noderīgām domām. Jebkurā brīdī vari aizstāt negatīvās domas ar pozitīvākām.

Mums visiem pieder iedzimts viedums, un mums visiem ir atbildes, kuras meklējam, vienkārši jādodas ceļojumā savā iekšējā pasaulē, lai tās atrastu.

Dvīņu enerģija sniegs spēkus, lai varētu vieglāk komunicēt ar cilvēkiem. Šī enerģija veicina saskarsmi un sakarus. Tomēr tev, iespējams, nāksies pieskaņot savu pārliecību un uzskatus cilvēkiem, kurus tu mīli. Šis ir piemērots laiks, lai ieviestu pārmaiņas, kas uzlabos attiecībās ar mīļotajiem.
Avots: Esotericblog

loading...